Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem értékelik túl...

Csak szerintem értékelik túl a blackpink-tagokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom mire annyira büszkék ?

#Blink-182 #K-pop #Blackpink #kpoplánybandák
2020. dec. 22. 19:53
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
39%
szerintem az ice cream jobb lett volna ":D az a karrierjük mélypontja ami már nem csak árnyalt szexualitást tartalmazz hanem szinte nyíltan az orális szexről szól...
2020. dec. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a BP azért lett felkapott, mert akkoriban minden lánybanda a cute vonalat képviselte+ felbomlott a 2ne1 így nem volt igen konkurenciájuk, és a YG az egyik legnagyobb zenei cég Koreában. A dalaik meg könnyedek, fülbemászóak, a koreóik sem valami nehezek (pont ezt mondja mindenki, hogy miért nem kapnak nehezebb táncokat, hát pont ezért, mert így bármely fan meg tudja őket tanulni, még a nem táncosok is). Nekem amúgy nincs velük semmi bajom, a dalaikat szeretem, meg aranyos lányoknak tűnnek. Viszont ezt a kétpipás felhasználót nem értem, itt mondja, hogy mennyire ízléstelenek ezzel a sok magamutogatással, hát öregem, nézz meg egy amerikai előadó klippjét, ég és föld a különbség.
2020. dec. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
71%

Brutálisan túl vannak értékelve. Én pl szerettem a zenéjüket, de az ahogy a toxic fanok állnak a dologhoz az vicc. Az, hogy ők a legszebbek, a legjobb énekesek, a legjobb táncosok és a zenéjük is a legjobb ez vicc. Mondják ezt úgy, hogy a Blackpinken kívül semmit nem ismernek. Ha kpop akkor már zeneileg a (G)i-dle, a Mamamoo és a Dreamcatcher is sokkal színvonalasabb es főleg, hogy változatosabbak is. Ha meg esztétikumról beszélünk, akkor a Twice simán viszi a prímet velük szemben. Azt tény, hogy volt egy jó stílusuk, de képtelenek továbblépni. Ha meg mégis, akkor meg rosszul csinálják, lásd Ice Cream.

Azt látom, hogy volt egy elsöprő sikerük a DDU DU DUU DU, aztán azt hiszik hogy abból 2 év után is meg lehet élni. Azért valljuk be, hogy a Kill This Love es a How You Like That nem kúlömböztek ettől túlságosan.

A lényeg, jogy brutálisan felkapták óket, de hogy ennyivel jobbak lennének bárkinél, az már nem igaz.

Senki ne érte félre, nem utálom óket csak vannak olyanok akiket jobban szeretek náluk. Ettől függetlenül szoktam hallgatni őket.

2020. dec. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
21%
22 szerintem te nézz meg egy bp klipet mert már semmi különbség nincs köztük az meg megint más hogy vannak normális előadók nyugton is de amugy miért is akarod összehasonlítani a keleti és a nyugati világot? Hogyan? Mikor teljesen más kultúra a kettő! És attól mert még Amerika egy eltorzult társadalom lett attól még a sz a R nem lesz kulonebb attól még a bp is ugyan olyan ízléstelen es szegyentelen qurvás! Mint a már legtöbb 2015-ben debütált lany banda...
2020. dec. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
15%

23 teljesen egyetértek énekileg tancilag van legalább 4 banda akik sokkal jobbak ugyan a műfajban szinte csak ők vannak de már próbálkoznak más bandák is és igen minden szánjuk kb 3 éve ugyan az ugyan ez igaz a bts-re is!

A tovább lépést meg nem feltétlenül muszáj csinálni legalábbis ne ugy hogy teljesen el veszítsék az aspektusukat ha egy kis stilus váltás kell akkor úgymond ilyen fél zenei stílusokban kell gondolkodni pl lehet bele tenni egy kis melodikus vonalat egy kis rock-ot (ami egyébként is illene a stilusokhoz) ott van meg a jazz blues fanky ja hát persze sokkal konnyebb inkabb ki rakni a fél melluket és segguket és azt rázni csak hát van egy inger küszöb ami után az is érdektelen lesz és vagy amig a rajongok meg nem undorodnak fülük... ugyan ez igaz a többi bandára is...

2020. dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
0%
22 továbbá ugyan azt le írtad amit én... a bp-ről...
2020. dec. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanolyanok, mint a többi kpop banda. Futószalgon futnak, semmi egyénisége nincs a bandának. Azt pedig, hogy a lányoknak van-e nem tudni, mert az ügynökség nem engedi megszólalni őket. Csupán annyival jobbak, mint a többi kpop banda, hogy jobb a zenéjük, különben ugyanolyan szr.


Egy lány, aki gyakran hallgat Blackpinket szórakozásból. :))))

2020. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
93%

26: fingom sincs te mit írtál a Bp-ről, nem olvastam el az összes kommentet(22 vagyok)

24: nem összehasonlítani akarom, csak azt mondom, hogy szerintem egyáltalán nem k*rvásak, meg amúgy is, basszus, most az a baj hogy én nem vagyok rossz véleménnyel róluk?? Nem vagyok blink, és tudom hogy vannak náluk sokkal tehetségesebb énekesek, rapperek és táncosok a Kpop-ban, de megértem, miért lettek sikeresek.

2020. dec. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
0%

28 nem az a baj hogy nem vagy rossz véleménnyel hanem valótlant állítasz! Minden szemmel qurvasak!!! Azert egy blackpink-re azt mondani hogy nem qurvassak azert az akkora nagy ferdítés mint hogy én vagyok roma püspöke...

Nem tom neked mi a qurvás de a qurvás nem azt jelenti hogy kint vannak a tényleges nemi szerveik mert azok már prostituáltak/qurvák… a qurvás azt jelenti hogy sokkal többet mutatnak magukból és olyan dolgokat tesznek vagy mondanak jelen esetben itt az a tánc amikben a segguket rázzák meg a földön vergődnek meg az hogy alig van melluk de ugy ki rakjak mintha D-és melluk lenne

Meg lehet nézni a képeket amiket küldtem meg ott vannak a fancamok a komcertjeikről! Meg lehet nézni meg nem azt mondani rá hogy pont a képek a hibásak! Mert ez már undoritó a te részedről is hogy ekkora álszent akarsz lenni egyszerűen el akarod “törni” a valóságot és egy hazugságot be magyarázni...! Lehet nevezni Mr. Két pipásnak... csak hát én nem akarok saját magamat is átverni nagybetűs ferdítésekkel!

2020. dec. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
96%
29: de akkor minek nézed őket? Ha szerinted k*rvásak, akkor ne foglalkozz velük ennyit, hallgass, nézz más bandát, stb. Egyébként szerintem te ugyanaz a felhasználó vagy, aki a legtöbb K-pop-os kérdés alatt elhordja a Gfriend-et is mindenféle r*bancnak...Ha nem tetszik, nem kell rájuk nézni. Ő életük, felnőtt nők, azt tesznek amit akarnak.
2020. dec. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!