Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem értékelik túl...

Csak szerintem értékelik túl a blackpink-tagokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom mire annyira büszkék ?

#Blink-182 #K-pop #Blackpink #kpoplánybandák
2020. dec. 22. 19:53
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
95%
#30 igen ő az, minden kpop kérdés alatt ott van, miközben elvileg utálja őket. Nem éri meg vele foglalkozni.
2020. dec. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
0%

nem vagyok én sem fan......... nem esik le?

és neked miért fáj hogy nekem van véleményem hogy mit vesznek fel?

mert neked fáj hogy én azt mondtam hogy média lotyok...

2020. dec. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
0%
neked ez nem mindegy ezért is vitázol ilyen szánalmas módon...! (de bocsánat ha az nem te voltál... az új rendszerben nehéz megkülönböztetni hogy ki kicsoda... de szerintem te voltál az)
2020. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
95%
Mondom, hogy én még nem vitatkoztam veled, ez az első alkalom. És nekem nem fáj a véleményed, én leírtam a magamét 22-es válaszolóként és nekem jöttél, hogy én hogy merem ezt mondani.
2020. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
88%

Őszintén, nagy aranyos és szép lányok, a számaik is jók, de erősen túlhypeoltak.

Az AOA és kb. velük egyidős CLC tagjai között szerintem vannak bőven tehetségesebbek jobb hangúak, pl. Seunghee, Seungyeon, Yuna, (Choa), és CLC kis rapper csaja, Yeeun Lisához képest hatványozottan lerobbantja a színpadot. De még a náluk fiatalabbakból álló Everglowban is vannak igen ígéretes hangok, nem mellesleg ők még élőben is nagyon jól nyomják.

Autotune-nal egy botfülű is csinálhat “slágereket”.

Ha playback nélkül, vagy csak fél-playback-kel énekelnek, szembetűnik, hogy mennyire hamisak.

Igen, cukik, aranyosak, jól táncolnak, de NE nevezzék magukat énekeseknek. Még csak nem is Mozart áriát kell énekelniük, hanem kis pár hangos tinglitangli dalocskákat. 40-30 évvel ezelőtt az ilyen szintű fellépésekért, félproduktumokért minimum egy kosár paradicsom járt volna.

2020. dec. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem h a 32, 33, 35, 36-os komment írójának miért jó az, hogy az összes kpop-os kérdés alatt lepontoztatja magát. Erre izgul vagy mi? XD Lassan már minuszba lesz, az ilyet nem kéne letiltani? XD
2020. dec. 31. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a srácnak lételeme az ugatás, az összes kpop-os kérdésnél belepofázik mindenbe és rontja a morált, sőt állandóan elviszi a beszélgetést teljesen más irányba. Sztem érdemes lenne jelenteni valakinek, mert nagyon nem való erre az oldalra, ami elvileg azért jött létre, hogy emberek válaszokat kapjanak a kérdéseikre és nem arra, hogy széttorollkodják a topikot. Gyakorlatilag az ilyenek miatt lassan használhatatlan az oldal :(
2020. dec. 31. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
87%

Erősen túlhypeoltaknak mondanám őket én is. A lányok aranyosak és kedvesek, de sajnos vokál terén még bőven lenne hová fejlődni. De azt hozzá kell tennem, hogy azért debüt óta fejlődtek, de még mindig lenne hová. Élőben eléggé hamisak tudnak lenni. Dreamcatcher-t véve például, sokkal stabilabbak és tisztábbak a lányok élőben is, látványos tánccal, és mégsem kapnak elég figyelmet, pedig szerintem ők sokkal tehetségesebbek a BP-nél. (érdemes meghallgatni Siyeon Overdose feldolgozását!)

A koreóik is lehetnének kidolgozottabbak és sokkal változatosabbak is, vannak benne jó mozdulatok, de ha már átlagban 1 évet várnak a rajongók a comeback-re, akkor már mégiscsak valami igényesebbet kéne hozni.

Én azt sajnálom nagyon, hogy a média rajtuk kívül 1 kpop csapatot nyom szinte kétségbeesetten és nem hagy más csapatokat érvényesülni, mert ha az ő szemükben felbukkan egy új csapat rögtön ők lesznek a "következő xy"..

2020. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
88%
41-es nagyon jól megfogalmaztad. Teljesen igazad van, hogy a Dreamcatcher méltatlanul kap kevés figyelvet. Viszont rajta kívül sok olyan van, akik vannak olyan jók, sőt talán jobbak is mint a BP. A mamamoo pl vokál terén 1000szer jobb és a számaik is jók, mégsem kapnak elég figyelmet, bár annak ellenére, hogy nem egy YG szintű cégnél vannak mégis elég népszerűek. Ott van pl egy Aespa akikről még kb semmit nem tudunk, de lassan többen nézik őket, mint a Mamamoo-t, holott minőségben megsem közelítik, viszont mivel SM-nél vannak ezért nagyobb figyelmet kapnak. Ezzel nem azt mondom, hogy a Blacpink vagy az Aesőa nem jók, csak méletelenul kapnak több figyelmet, mint a kisebb cégektől jövők. De ott van pl a (G)I-dle is, akik szerintem nagyon jó a zenéjük és változatos is. Nekik nincs két ugyanolyan számuk, és a számok színvonala is elég magas.
2020. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem felfoghatatlan, hogy miért a középszerű csapatokat kell isteníteni, tömjéneztetni, de pont ezért a többség, aki nem ássa bele magát ebbe a zenei metszetbe, és nem kutat új bandák után, sajnos soha nem is tudja meg, hogy zeneileg MILLIÓKKAL erősebb, tehetségesebb, jobb hangú emberekből álló csapatok vannak náluk.

Van különbség aközött, ha egy élő fellépésen az izgalom hevében rontasz véletlenül, és aközött, ha kvázi semmi munkát nem tettél bele abba, hogy megtanuld a 2-3 mondatnyi szóló-részed dallamát és szövegét. Ez amatőrként még talán elmegy, de ha hivatásos énekesnek, zenésznek... ‘franc se tudja, minek’ címkéznek fel, akkor az kegyetlen gáz szituáció.

2020. dec. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!