Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Marilyn Monroe jó...

Szerintetek Marilyn Monroe jó nő volt?

Figyelt kérdés

Sminkes és smink nélküli képet is küldök róla, hogy fair legyen a döntés:


Sminkben: [link]


[link]


[link]


Smink nélkül: [link]


[link]


[link]


És hány pontot adnátok neki a tízből?



2020. dec. 23. 20:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%
Ja meg még annyit, hogy eredetileg te kötöttél belém, szóval itt nem én vagyok a fotelhuszár, hanem te :)
2020. dec. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%

"Viszont hogyha te csúnyább vagy Monroe-nál, akkor ne haragudj, de biztos, hogy nem lehetsz csinos, mivel smink, ruha és fodrász nélkül ő is csak egy hót átlagos nő volt"


Na épp ez probléma veled, hogy azt hiszed, hogy a szubjektív vélemenyed tény, ami egy hatalmas hülyeség, és azt bizonyítja, hogy te vagy az ostoba, nem én. Nem mindegy, hogy azt mondod, a borsófőzelék nem ízlik, vagy azt, hogy undoritó. Mert az előbbi lehet tény, az utóbbi nem. Ennyi.

Plusz, nehogy azt hidd, hogy egy számomra ismeretlen, komplexusos veleménye alapján fogom magamat vagy akarki mást csúnyának, vagy szépnek tartani. Az próbálja a saját véleményét ténykent közölni, akinek problémái vannak saját magával.

2020. dec. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
96%
Ja és csak azért, mert szebbnek tartom magamnál Marilyn Monroet, nem kell magamról azt képzelnem, hogy csúnya vagyok. Na bumm, ez remélem meg nem túl bonyolult. Sajnálom, hogy téged mar az bánt, ha másnak van önbizalma.
2020. dec. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy mostmar kíváncsi lettem, te kit tartasz átlagon felülien szépnek? :D Mert nagyon olyan szaga van ennek az egésznek, hogy te a természetességet kevered össze az átlagossággal, és irreálisan magas elvárasokat támasztasz a nők felé. Ha ez a helyzet, te azert remélem egy földi szépseget megszégyenítő adonisz vagy...:)
2020. dec. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
17%
Ne haragudj, de te is ugyanúgy tényként próbálod kezelni a saját szubjektív véleményedet, mint én. Szerinted szép Monroe, de találkoztam már több olyan emberrel is, aki szerint gusztustalan és ronda a kinézete. Ja, hogy ilyen nem létezhet? Mindenki szerint gyönyörűnek kell lennie Monroe-nak, más opció nincs? Meg most jöhetsz ezzel a komplexusos dumával, de még mindig te álltál belém eredetileg, szóval neked van valami önértékelési problémád, nem nekem. Ha nem váltott volna ki belőled semmiféle negatív érzést a hozzászólásom, akkor nem reagáltál volna rá. Számomra átlag feletti szépség például Jane Fonda és Angelina Jolie fiatal korukban, szerintem mindketten toronymagasan verik ezt a kis szürke, semmilyen Monroe-t. Csak rá kell nézni szegényre, semmi mélység nincs benne. Ami meg engem illet, én teljesen elégedett vagyok a külsőmmel, másoktól is rendszeresen kapom a pozitív megerősítéseket, de azért értékelem az aggodalmadat :)
2020. dec. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
78%
sminkben a hideg kiráz tőle, nélküle meg kb mint az összes többi nő (smink nélkül), elég tucat
2021. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Sminkel: 10/9

Smink nélkül: 10/8

2021. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!