Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért cse.sztetik folyamatosa...

Miért cse.sztetik folyamatosa Molnár Krisztiánt? Miért bántanak egy szellemileg elmaradott, leszázalékolt embert?

Figyelt kérdés
Most úgy őszintén, ennyire sajnálták tőle a nézettséget, meg azt a minimális összeget, amit a csatornájából összehozott, vagy mi? Miért kell egy fogyatékkal élőt bántani? Esélye sincs elmenni dolgozni sehová, mert nem fogják alkalmazni, szinte nincs olyan amire alkalmas volna, ez az egy bevétele volt a esélye mellett, le van százalékoltatva, nem hiába? Erre ki irigy? És miért kell ezt vele csinálni, hogy 3. csatornáját törik fel. Egyesek ennyire ráérnek? És mire jó ez? én nem sajnáltam tőle a yt pénzt, a partnerséget se a támogatást, van elég baja szerencsétlennek, ez csak némi anyagi támogatás volt számára. Miért kell az ilyen embereket bántani? Valaki magyarázza meg nekem!

2021. jan. 3. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Sokan ott élik ki a saját frusztrációikat. Csak azért, mert nyomorultabbnak látják, ezért a saját életük kevésbé tűnik nyomorultnak. Gondolom velük is ugyanúgy szokott beszélni valaki otthon/munkahelyen/életben, mint ahogyan ők beszélnek Krisztiánnal és így csapódik le.
2021. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet. Elírtam amúgy, nem "esélye mellett", hanem "segélye mellett"
2021. jan. 3. 18:19
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom mert szörnyen nárcisztikus, ami még visszataszítóbbá teszi, ha nem lenne eléggé az alapból.
2021. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Senki nem irigy az életére - sem a csatornájára -, ezt csak ő, meg pár elvakult követője hiszik.

De tudod, van benne valami, hogy az ember azt kapja vissza, amit ő maga ad. Ne állítsuk már be valamiféle szentnek őt! Igen, mentális problémákkal küzd, de ha önálló, cselekvőképes emberként van nyilvántartva, akkor viselje a felelősséget a tetteiért! (Ha meg cselekvőképességet kizáró gondnokság, vagy gyámság alatt van, akkor a szülőnek vagy gyámnak kéne néha a körmére néznie, hogy mit garázdálkodik a "kisfia".)

Én emlékszem, amikor ő kezdte a videózást. Sokan voltak (voltunk), akik segítő szándékkal néztük a "munkásságát". Aztán kb. a harmadik videója után, amikor már nem maradt olyan ember, akit ne küldött volna el a k***a anyjába, érthetően egyre kevesebben éreztek iránta szimpátiát.

Lehetett volna ezt normálisan is csinálni. Erre pedig a fogyaték sem mentség. Ismerek nála súlyosabb fogyatékkal élő embert is, és érdekes módon, ő mégsem küld el mindenkit az anyukájába.

Szóval amit te látsz, és amin te most felháborodtál, az már csak a válasz. Ha erre az a válaszod, hogy "de hát fogyatékos", akkor egyrészt nem értetted meg az előző mondataimat, másrészt meg ez nem úgy működik, hogy mivel fogyatékos, ezért az internet előnyeit élvezheti, a hátrányaival pedig nem kell számolnia. Ha nem ura a cselekedeteinek, akkor nem szabadna engedni, hogy videózzon. Ha cselekvőképes, akkor meg tanulja meg, hogy amit mond, és cselekszik, annak következményei lehetnek.

Egyébként az igazi hunyók a történetben a szülei. Értem én, hogy egy ilyen gyerekkel nehéz, de abban, hogy milyen mélyre jutott a gyerkőcük, nagyon nagy része van a "nevelésüknek". Nyilván nem lett volna belőle sosem egy Einstein, de kellő odafigyeléssel egész minőségi életet élhetett volna. Nem, nem a fogyatéka miatt lett 200 kiló. Sőt, nem is a fogyatéka miatt hiszi magáról azt, hogy ő a világ közepe. Hanem azért, mert évtizedeken át így nevelték. Mert egyszerűbb volt odadobni neki egy rakat kaját, mondván addig is elvan magában, mint egy kicsit foglalkozni vele, netán még fejleszteni is.

"Egyesek ennyire ráérnek?"

Ez meg önmagában a demagógia csúcsa, és a szegénységi bizonyítvány a pocsék életvezetésedről. Lehet, hogy neked egy másodperc időd nincs (bár akkor a stílusodban kérdezhetném, hogyhogy ennyire ráérsz, hogy itt kérdezgetsz??), de ha te sajnálsz másoktól pár óra holt időt, akkor - mily ironikus - végtelenül irigy vagy, és talán a te életvezetésed is rossz, ha mástól ennyi időt is irigyelsz.

2021. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

@18:53


Elvileg gyerekként az anyja a fejére ejtette, azért van az a nagy horpadás a homlokán, és azért ilyen gyengék az értelmi képességei.


Ami igazolná azt az elméletet, hogy a szülei a bűntudatuk feldolgozásának képtelenségében kényeztették így el, és ezért lett belőle egy ilyen elkényeztetett felnőtt-csecsemő, aki azt hiszi hogy ő a világ közepe. Ez tényleg nem a fogyatékosságának az oka, hanem vastagon a szülei hibája.

2021. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó, ezt én is látom, hogy a szülők ludasak az egészben, főleg az apja megnyilvánulásai a neten elég elképesztő, hogy a nagyobbik fiáról is beszél az döbbenetes, de erről a Kiki tehet? Nem. Krisztián apja intézetben nőtt fel, nehéz gyerekkor, stb., egyben felnőtt kor is befigyel. Lehet átesett a ló túlsó felére, de neki sincs sok fogalma a családról, próbált és próbál mindent megadni a fiainak, szereti őket de nem tudja hogyan is kéne jól szeretni őke t és előre segíteni, mivel őt sem segítette senki, gondolta majd ők is maguktól talpra állnak, csak hát ilyen háttér mellett nem akarnak talpra állni, Kiki nem is fog ő más téma, segítség nélkül ő hamar hajléktalanná válna. nem tud magától megváltozni és hiába fognak 200zadjára is bele rúgni, nem fogja érteni a miérteket. valahol sajnálom. Tudom honnan indult, ez első videoi, tele voltak félelmekkel, szégyenlősséggel, de akart valamit, Csarni karolta fel, ő sem rossz ember, csak segíteni akart. Mindennek ellenére is valahol sajnálom Krisztiánt, mert aki nem szereti egyszerűen nem nézze. Én is már régóta nem követem, mert undorítóak voltak a bebaszós live-jai, meg úgy az egész teljesen szánalmas volt, de sosem örvendeztem a nyomorúságán és nem kívántam a halálát, sem azt hogy tűnjön el a youtube-ról, nem néztem és ennyi. én úgy gondolom sok a rosszindulatú ember és szomorú, ha egy fogyatékkal élő ember szavait ennyien magukra vették, megsértődtek egy fogyatékoson, egy szellemi fogyatékoson, na ez is elég szánalmas dolog ám. Ez csak az én véleményem, de legalább magából értem a leírtakból miért cse.szegetik. igaz amiket írsz, de egy ilyen ember mint Kiki és az ő szülei ezt sosem fogják megérteni. Az apja a saját nagyobbik fiát sem ismeri, inkább faxságokat hordott össze a csatornáján, a helyett, hogy beszélt volna vele, ő is megéri a pénzét.
2021. jan. 3. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Tehát azért mert ilyen félkegyelműek fel vannak mentve mindenféle felelősség alól? Azért szerencse hogy a világ sehol nem így működik.
2021. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Azért tesz is érte hogy ezt kapja, de mindegy....
2021. jan. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De Krisztián kinek a csatornáját törte fel? Mert hogy "az ember azt kapja vissza, amit ő maga ad", ezt nem igazán értem ő kiket tört fel? És kinek kívánta a halálát? Kinek tett anyagi kárt?


Másik. Nem kért segítséget. Emlékszem én is mennyien magyarázták neki hogyan kéne élnie, mit kéne tennie, fogyjon le, menjen dolgozni, stb. Ő nem kért életvezetési tanácsot senkitől, és mivel mindenki ezzel húzta, ő úgy érezte hogy cse.szegetik, ezért küldött aztán el mindenkit a pi.csába. És nem egyszer mondta, hogy nem kér tanácsot és nem akar lefogyni, csak a fogait csináltatta meg, az valószínű eljutott fogyatékos agyáig, hogy ha lesz foga könnyebben tud majd enni, max. ezért csináltatta meg és nem a kritizáló tömeg kedvéért.


És hát igen, aki fogyatékos szellemileg nem nagyon vonható felelöségre. Le van százalékolva, úgy tudom 100%osan és tuti van gyámja is. Az hogy a szülők mennyire xarnak bele, az már az ő felelőségük, hogy egy súlyosan elhízott gyereket még itatnak alkohollal és etetik cukros, zsíros dolgokkal az nem a Krisztián hibája, ő sosem fogja megérteni és elmondta nem is érdekli, mert úgy érzi nincs miért. Ezt egy olyan ember akinek ép az elméje és van munkája, családja minden okés, sosem fogja megérteni, pedig csak némi empátia kéne. Ítélkezni könnyű.

2021. jan. 4. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!