Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Blackpink Lisaról mi a vélemén...

Blackpink Lisaról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Bármilyen értelemben írhattok válaszokat, csak ne olyanokat, amiknek semmi értelme sincsen.

#Blink-182 #Lalisa Manoban #Blackpink Lisa
2021. jan. 23. 18:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt még nem láttam de köszi megnézem

Értettem am h sztem jobban áll neki a saját személyisége mint amit a videoklipekben csinál

Egyet értek am :)) köszi még 1x a videót

2021. júl. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Tehetséges, szép, jól táncol és aranyos. Ahogy a többiek is írták. :)
2021. aug. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem a személyisége tetszik. Aranyos, cuki, tehetséges, szép, jól tud beszélni thai-ul (hiszen Thaiföld-ön született), koreaiul (hiszen meg kellett tanulnia) és angolul (mert azért van amikor angolul kell beszélni, és sztem nagyon ügyesen megtanult). (A mandarin vagyis kínai nyelv meg nem nagyon megy neki ebben inkább Jennie a jobb) A legjobban a táncolása tetszik. Imádom ahogy táncol. Most éppen a How You Like That-ben az 1. refrénnél próbálom utánozni (azért nehéz, mert ott a lábát is kell nézni, hogy hogy áll). És nem akarom a Lisa rajongóit megsérteni azzal, hogy Jennie jobban tud kínaiul, mert tényleg jobban tud, de elismerem, hogy ő sem folyékonyan.
2023. jún. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#7 milyen 2015ös felvétel? A Forever Young '18as!
2023. aug. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

6 beszélő ez nem igaz hogy csak rapper hiszen

Lead rapper

Main dancer

Maknaestb írd be a Google a majd ki adja


Amúgy nekem nagyon bejön O a kedvencem


Tujaldonságok amik megfogtak benne:sexi,aranyos,barátságos,vicces,kedves,tehetséges,5 nyelven beszél,magabiztos,kitartó,bátor,szép,szerintem jó a hangja is bár rosénak van a legszebb legjobb és nincs se jennienek se rosénak szarrá szerkesztve a hangjuk különben nem lenne blackpinktag barom és ne mondj ilyet (6-os író) mert akkor nem vagy blink se BLACKPINK kedvelő hiszen senki nem mond ilyet kutya amúgy visszatérve lisára nagyon szeretem és mindig is O lesz a példaképem imádom

dec. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
23%

Kedves #7-es te aztán kib****túl hülye vagy rosé nak van a legjobb hangja mindenki tudja jennie legjobban rappel jisoo színen jó hang de nagyon szép is visual Lisa legjobb táncos alapjáraton ez a beosztásuk nem kell szidni jennie-t semmivel sem hiszen O is nagyon vadito és sexi és a DDU du duu du-ba kib***** jól rappelt és NE SZIDJ SENKIT SE A CSAPATBOL VSAK AZÉRT MERT LISA IMÁDÓ VAGY

amúgy nekem is Lisa a kedvencem és példaképem meg crushomis

dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
47%

Plusz még jennie jobban tud angolul is mint Lisa csak nézd hallgasd meg és ráadásul

És Lisa nem mondana ilyet jennire re hiszen nem véletlen jennienek Lisa a húga úgy tekintrá és sztem JENLISA a legjobb páros és nagyon szeretik egymást és nem véleltlenul jennie a main rapper hiszen O rapper irányába ment azt mutatta meg a YG-nak és Lisa pedig csak táncolt tudod meg a gyakornoksági idő előtt amikor még azt nézik hogy bjuthatsz-e stb

dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!