Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ezt a csajt miért nem nézik...

Ezt a csajt miért nem nézik többen? :D

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/channel/UCD__VQRplmgvr9Xsylrt8Aw


Kicsit Selyem Jázminra hasonlít a videóinak a stílusa, csak szerintem szórakoztatóbb. Hogyhogy nem futott be annyira mint Jázmin?



2021. febr. 5. 00:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
10.:Szóval pszichiáter vagy,vagy annak akarsz tanulni,értem,így már értem.Végül is kell hogy legyen az embernek összehasonlítási/viszonyítási alapja.Igazad van,ez így logikus,de ha nem ez a helyzet,akkor miért pocsékolja valaki mégis az idejét arra,hogy ilyeneket nézzen.
2021. febr. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
10.:Inkább nézd a Tajgetosz showt,az a gyerek rokkant testileg,de értelmileg sokkal jobban a topon van,mint ezek együttvéve,vagy akármelyik önmagát normális gondolkodásúnak tartott egészséges ember.
2021. febr. 5. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Kicsit eltértünk a tárgytól, de nem baj. Ez a konkrét kérdés úgysem érdekel sok embert gondolom. Vagy ha igen, akkor biztosan lesznek még más válaszolók is.


Tanár vagyok, és nem érzem időpocsékolásnak, hogy ilyeneket nézek. Már fiatalabb koromban is érdekeltek az ehhez hasonló tartalmak, bár akkor még csak a TV-ben voltak ezek. Emlékszem, hogy nagymamámmal mindig néztük a Valóvilág aktuális évadát és a Mónika Showt is. (Főleg a 2000-es évek elején, amikor még nem volt nagyon alpári.) Szerintem jártasabb vagyok ebben a témában, mint a tanítványaim.


Emlékszem Anettka műsorára is, hogy akkoriban mindig azon gondolkodtam, hogy milyen jó, hogy van egy olyan műsor, amiben kötetlenül lehet beszélgetni mindenféle témáról, és milyen kár, hogy a hülye emberek széttrollkodják az egészet. Mai napig nem értem, hogy mire volt ez jó, pedig a műsor alapkoncepciója nagyon tetszett. (Sajnos a Mónika is így járt a végére.)


Tudom, hogy ezzel a véleménnyel szinte egyedül vagyok, mert a való életben is eléggé megütköznek ezen a többiek. (Nem hangoztatom, de akik több éve ismernek, azok nyilván tudják.)

2021. febr. 5. 03:45
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
13.:Megnéztem azt a Varga Irént is,hát már elnézést,de az a nő totál kuplungos,vagy az agyával nincsen valami rendbe,vagy komplett lelkibetegsége van,vagy mindkettő egyszerre.Egyszóval Totál fárasztó szegénykém.De ha téged ez érdekel,akkor váljék egészségedre. :)
2021. febr. 5. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

annyira tudtam h őt fogod mutatni


foskillert is nézted anno?


fotóst murdert is?

2021. febr. 5. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Irén mostanában kicsit el van szállva magától a videóiban. Úgy érzem, hogy rájátszik a sztárságára és ezt élvezi. Viszont élőben sokkal kedvesebb, "szelídebb", én nagyon kedvelem őt, jószívűnek tartom.


"annyira tudtam h őt fogod mutatni"


Miből gondoltad? Hogy szerinted is túl kevéssé ismert? Vagy a Selyem Jázminos párhuzamból?

2021. febr. 5. 04:07
 17/23 A kérdező kommentje:

Akiket említettél őket nem ismerem, vagy legalábbis most nem ugrik be. Rákerestem, ő az egyikük?


https://www.youtube.com/watch?v=Bm4_NMe42M8

2021. febr. 5. 04:10
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

igen a selyem miatt gondoltam, ő az egyik, meg van a másik 2 ők egymással gyűlölködtek évekig lájvokban videókban, a trollok meg hergelték őket, zseniális idők voltak


filmkillernek abba kellett hagynia mert szidta a magyarokat és rászólt a polgármester, a másik teljes névvel szidkozódott amiért 630 ezret kellett fizetnie büntetésként:D mindezt úgy hogy előtte egy 10 ezer forintos játékot se tudott megvenni

2021. febr. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
50%
Feliratkoztam mégis,nekem úgyis nem oszt-nem szoroz,de legalább neki eggyel több feliratkozója van.Hadd legyen híres,még mindig jobb mint az a Varga Irén,meg a Molnár Krisztián.Feliratkoztam még arra a Selyem Jázminra is,ő legalább nem annyira irritáló,bár ő szerintem már nem is csinálja,szóval mindegy is.
2021. febr. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Az angolnak van egy jó kifejezése amit erre mondhatnék neked: Get a life!!
2021. febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!