Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Varga Irén miért ilyen agresszív?

Varga Irén miért ilyen agresszív?

Figyelt kérdés
Tiszta ideg szegény nő

2021. febr. 18. 01:34
A kérdező szavazást indított:
Sokan bántják
Roma vér
Ilyen természetű
Ki az a Varga Irén?
Egyéb leírom
44 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud mit kezdeni a hirtelen jött "celebséggel". Sokan egyébként betámadják, beszólnak neki, volt aki pofont is adott neki csak úgy poénból. Egy egyszerű ember, aki szemmel láthatólag nem fogja fel, hogy a nevetség tárgyává teszik/tették. Bár hozzátenném nem volt buta dolog meglovagolnia ezt az egészet és legalább kis pénzt tud szerezni belőle.
2021. febr. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Mert egy értelmi fogyatékos ráadásul cigány is
2021. febr. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szellemi visszamaradottsági problémái vannak, és az interneten senki nem korlátozza őt, hogy teret engedjen a tevékenységének. A férjének lehetne annyi esze, hogy ezt nem hagyja. Vagy a törvényes gyámjának, hisz a gondnokság pont ezért van. Nem bántani kell, mert nem fogja föl mit csinál, hanem nem kéne foglalkozni vele, azzal segítenének neki a legtöbbet. De ebből látszik, hogy a nézői se százasok...
2021. febr. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mentális beteg.
2021. febr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert beteg. Nem véletlenűl a férje a gyámja.
2021. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Előttem lévőeknek adok igazat. Szerintem is mentálisan van valami komolyabb baja annak a nőnek.
2021. márc. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 marci2004 ***** válasza:
20%
Talán pénzéhes.
2021. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mentálisan beteg, amit az is igazol, hogy a férje a gyámja. Bár szerintem a férje (Laci) sem teljesen százas, különben nem hagyná, hogy a feleségéből ekkora bohócot csináljanak az egész ország előtt...
2021. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
8: Szerintem jelenleg több pénz folyik be a családi kasszába Irén produkcióiból, mint amit Laci keres. Jó, nem atomfizikusok, de fogalmazzunk úgy, hogy megvan a magukhoz való eszük
2021. márc. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 Mondjuk azoknak is szívesen belenéznék a fejükbe, akik a "művésznőt" támogatják, akármilyen módon.
2021. márc. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!