Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek az One...

Mi a véleményetek az One Direction zenéiről?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 18:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az hogy nem tudod mire vélni nem az én hibám, sajnálom hogy nekem kell ezt közölnöm de buta vagy, hiába hiszed azt hogy okos vagy és mindenkitől mindent jobban tudsz.

Ki lehet nőni olyan dolgokból amiket szeretsz/szerettél, fogadd el hogy van ilyen, és lépj tovább. Fogd fel úgy hogy minden nap tanul az ember valamit ;)

Bár azt nem értem hogy miért vagy bunkó egy olyan emberrel akit nem is ismersz, csak azért mert egy olyan dolgot mondott amit te eddig nem tudtál :D

Bár van olyan ember aki ide jár veszekedni meg okoskodni, lehet hogy te is közülük való vagy, ki tudja :D


Ha akarod válaszolsz erre ha nem, nem. Viszont én már nem fogok ehhez a kérdéshez írni, az egyik oka az hogy amiről mi beszélünk annak semmi köze a kérdező kérdéséhez, a másik pedig az hogy felesleges, vannak olyanok akiknek még az Isten sem tudná megmagyarázni hogy nem mindig neki van igaza :D


További szép napot!

2021. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Drága, az azért még megvan, hogy írtál egy számomra teljesen érthetetlen dolgot, de azt megmagyarázni nem tudtad.

Megvan ?

Hogy lehet kinőni egy együttesből.

Ez volt a kérdés.

Mi ez ? Van ilyen ? Szerintem nincs.

Valaki vagy szeret egy együttes és annak zenéit, vagy nem.

Hogy lehet ezt kinőni ?

Pl "azért lettem rocker mert az menő " ?

-lehet hosszú hajam,

-kilóghatok a sorból,

-sokmindent elnéznek nekem ezért

Aztán kinőttem belőle, mert inkább h.lyének néztek, hogy folyton feketében járkálok ?

Pl így lehetne érteni.

Ez lehetne egy magyarázat.

De akkor az amit mondtam, hogy pózerkodik valami, az rendben lenne ilyen esetben.


Feltettem egy kérdést, hogy én a Guns-t miért nem tudom kinőni ?

(Bár nem attól lesz valaki rocker, hogy feketébe járkál xD mondjuk azokat sem értem :D)

Nekem életemben nem volt olyan, hogy "kinőttem egy zenét".

Ezért nem is értem.


Vagy nézzük másképp.

Miért kell szégyelni egy zenét ?

(A minap volt egy olyan kérdés, hogy "gáz, hogy 70es évek zenéit szeretem?". Ennek sem értem a logikáját.)

Vagy:

Miért kell letagadni/megtagadni ?

Miért kell azt mondani, hogy ahh, már kinőttem ezt a zenét, már nem tetszik, mivelhl hogy már "ciki lenne hallgatni".

Szóval már megint ugyanott vagyunk.


Ezt nem értem.

Ezért is írtam, hogy ezt nem tudom felfogni.


Amit kis korom óta szeretek, hallgatok, nem sikerült még "kinőnöm" nem értem, hogy ezt hogyan tudja valaki megtenni, átesni ezen.


Ezt lehetett volna megmagyarázni, hogy aki ilyet ír, az miért ír ilyet ? Hogy érti ?

Mit jelent ebben az esetben, hogy kinőttem ?


De erre nem sikerült válaszolni.

Nehogy már ezért rám mutogass.


Leesett ?


De amúgy azt sem értettem soha, hogy miért csak olyan emberrel lehet valaki "bunkó" akit ismer.

Miért lenne az ismeretlenség kizáró ok ?

Akkor csak a szeretteid, barátaid szólhatnának be neked ?

A boltos csaj nem ?

A tanár nem ?

Ha a piros lámpánál tetvészkedsz, akkor ott se senki.

Mert neked csak akkor lehet ha ismernek.

Mi ez a logika ??


Ha meg arra adod a fejed, hogy megmagyarázz valamit, akkor azt már végig is lehetne csinálni és nem azzal jönni, hogy ez van, fogadd el.

Mert ha csak ennyire tellik, akkor felesleges belekezdeni, nem ?

Ez nem magyarázat.


Az meg hogy nem kívánsz válaszolni, az megint csak copy duma, illetve panel szöveg, a szép napottal együtt a legszánalmasabb.


"Nem ismersz" ne kívánjál nekem szép napot, ha nem gondolod komolyan. (Minek jászod meg magad ? Nem ettől leszel udvarias, hogy "udvariaskodsz". Túl sok a külcsín.)

Lezárásnak használj pontot a mondat végére.

Főleg egy "bunkó"-nál.

;)

2021. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem tudtam megmagyarázni? Ne haragudj de kétszer is megmagyaráztam :D Remélem harmadjára már megérted, ha nem akkor nem vagyok hajlandó veled tovább folytatni ezt

“a rajongói nagy része nagyon fiatal” ezzel már meg is magyaráztam :D

Kinőttem ebből a korosztályból. Vágod?

Ezt írtam le eddig már kétszer XD


Az meg hogy hogyan jön ide hogy letagadjuk hogy mit szeretünk nem tudom. Tök felesleges dolgokról jártatod a szádat. Az hogy kijelentem és tudomásul veszem hogy kinőttem belőle az nem azt jelenti hogy letagadom hogy még azóta is szeretem őket :D Bátran fel vállalom, nincs ezen semmi szégyellni való. Szóval fogalmam sincs hogy ez hogy jött neked :D


Az meg hogy idegenekkel miért nem lehetsz bunkó az hülyeség. Senkivel se legyél bunkó, főleg ha nem ártott neked :D

Hozzá teszem: te lehetsz bunkó idegeneknek de én ne kívánjak idegeneknek szép napot? Mi van? XD


Tudod vannak azok az emberek akik komolyan gondolják amit írnak. Attól hogy nem ismerlek miért akarnám hogy szar napod legyen? Miért akarnám hogy bárkinek is szar napja legyen? Nem ismerlek, semmi okom sincs arra hogy ne akarjam hogy jól teljen el a napod

2021. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hagyjál már ezzel a dumával, mert szivárványt fogok hányni xDD


Szóval neked az magyarázat, hogy egyszer leírsz valamit, majd mégegyszer beilleszted, az neked kétszeri elmagyarázás.

Mindattól függetlenül, hogy béna magyarázat.

"a rajongói nagy része fiatal" erre mondod, hogy magyarázat ?!

Hát felőlem xD


Ettől függetlenül NEM sikerült nekem megmagyarázni, mert láthatóan nem értettem meg utána.


Akkor, hogy egyszerűbb legyen neked, így még nem sikerült nekem elmagyarázni, hogy miről is beszélsz.

Ezt én már többedszerre leírtam neked ;)

Számomra nem érhető, hogyan tudja a zenét kinőni valaki.

Nincs értelme, szerintem. Ééés te sem tudtál értelmet adni neki.

Mostmár megvan ?


Én többször többféleképpen mondtam el neked, hogy miért nem világos.

Te egy "magyarázatot" adtál 2x, ami számomra nem volt megfelelő és mindezek tudtára nem kerestél másikat.

Ez a része is megvan ?


Haladjunk tovább.


Te mutattál rá arra, nagyon okosan, hogy nem kell mindent szó szerint érteni.

(Kiegészítésként: ilyenkor számítani lehet a félreértésekre és meg kell magyarázni a dolgot)


Írtam, hogy a zene nem egy ruhadarab amit ki lehet nőni.

Te szerinted meg nem csak a ruhát lehet kinőni... Nagyon frappáns válasz volt részedről.


Továbbá, amikor megpróbáltam rájönni a logikádra, hogy miért mond olyat valaki, hogy kinőtte, akkor én próbáltam megmagyarázni a te dolgodat.

Hogy azért mondod ezt, mert ciki ? (Ez lehet a háttérben?)

Le akarod tagadni/megtagadni ?

Hogy, ohh már kinőttem, régen volt, talán igaz sem volt.

Érted ??

Puhatolóztam, hogy TE vajon mire gondoltál.

Ezt fel lehet fogni ?

Nagyon bonyolult ?

Úgy látom igen.

Ha nem inged, miért veszed magadra ?

De kiderült, te bátran felvállalod az one directiont xD

Egészségedre xD


(Az meg, hogy kinőttél abból a korosztályból, ahol "nagyon fiatalok vannak" az csak azt jelenti feletted is eljárt az idő, de hogy "kinőttem" ezt a zenét, még mindig nincs értelme.)


Az meg hogy ki kivel bunkó vitatható.

Nézd meg a 7es válaszod végét.

Ha vissza nyal a fagyi, az már bunkóság ?

Úgy volt, hogy vissza ütöttek, úgy kezdődött ? Igen ? :D


Honnan tudod, hogy nekem mekkora a tűrési szintem határa ? ;)

Nekem speciel nem tetszett ez a remélem érted már.


Én úgy fogalmaztam, hogy valamelyik veterán (Mert már pár helyről hallottam. Nem neked szólt. Személy nélkül volt. Ha meg magadra vetted ? Bár vehetted, hisz írtad. De te döntöttél úgy hogy válaszolsz.)


A kölcsönösség meg úgy látom működött. ;)


Továbbá:

Köszönni manapság amúgy sem divat, se buszon, se boltban.

Ennek ellenére szoktam ha felszállok, ha leszállok és a boltban is amikor belépek.

Ezzen nincs probléma.

De olyannak, akit nem bírok, annak nem köszönök.

Megjátszásból biztosan nem.

És mivel "bunkónak" tartasz, nincs értelme köszönnöd nekem.

És nem is tartok rá igényt.


Ez a legszebb része, amitől szivárványt akartam hányi a végére sikeredett :D


Komolyan mondod, hogy vannak olyan emberek akik komolyan gondolják amit mondanak ?

(Én a köszönést pont annak tartom, meg a jó kívánságot, csak úgy képmutatásból nem teszem, bár vannak olyan emberek ;))

Nem te mondtad az előbb, hogy te már nem szólsz hozzá a kérdéshez ?

Biztos, hogy ez komoly volt ?

Meggondoltad te ezt ? ;)

2021. márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!