Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vannak itt olyan háziasszonyok...

Vannak itt olyan háziasszonyok, akiknek vannak saját receptjeik és azt szívesen megosztanák a szélesebb nyilvánossággal?

Figyelt kérdés
recept, étel, nyilvánosság, sajtó, média, portál

2012. dec. 6. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Saját receptjeim/ötleteim vannak bőven. De nem osztanám meg, csak ha előre garantált díjazás járna érte.

(Egyszer ugyanis egy ételfotóval pályáztam egy játékba, és kicsit később egy nagy cég reklámjában láttam viszont a nagy ötletemet annyi különbséggel, hogy a cég termékére volt szabva. Bár ez nem egy komplett recept volt, de recepteket ugyanígy használnának fel... saját ötletükként eladva és abból bevételt szerezve... Szóval többé soha.)

2012. dec. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt a jobb felső sarokban van a kereső.

Írd be, hogy mit szeretnél főzni, vagy milyen alapanyagból akarsz főzni.

Az elmúlt hónapokban, években kismillió saját recepteket felraktunk ide nagyon sokan. Ugyanis, ha valaki azt kérdezte, hogyan kell főzni ezt-azt, vagy mit főzhetek x alapanyagból, írtuk a saját receptjeinket, ötleteinket.


Ha nem tudjuk, mit akarsz főzni, vagy nem tudjuk, miből lehet gazdálkodni, mi van otthon a hűtőben, akkor nagyon nehezen tudunk segíteni.

Marad ennek az oldalnak a keresője, vagy éppen a google.

2012. dec. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt pár ötletem, amit rendszeresen megosztottam, majd viszontláttam más neve alatt szinte ugyanúgy, vagy hasonlóan.
2012. dec. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Erről beszéltem, amit a 3-as is írt. Még a vesszők, és a helyesírási hibák is "visszaköszöntek".


Persze ettől függetlenül kezdő háziasszonynak szívesen segítünk, ha valamiben megakad, meg ha nem igazán tudja eldönteni, hogy a sok kapott "jótanácsból" melyiket fogadja meg.

De az általad feltett kérdés ne haragudj kedves kérdező túl általános, túl széleskörű, hogy itt arra konkrét választ lehetne adni.

2012. dec. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt is volt olyan válaszoló, aki előszeretettel adta elő pár nappal előtt általam, vagy esetleg mások által ajánlott recepteket- sajátjaként feltüntetve.

tényleg még arra sem volt esze, hogy a mondatszerkesztésen, vagy a jellemző szófordulatokon változtason, vagy legalább írta volna ide, hogy itt-meg itt olvatam a minap...

nagyon bosszantó volt a saját szavaimat egy az egyben más kommentjében olvasni, mint saját ötletét.

Aztán vannak a gsztrobloggerek, akik tucatnyi kérdést tesznek fel itt, akár napi szinten is, utána meg máshol olvasom, hogy az innen merített ötleteket használja, az ő szavaival élve "háttértudásnak".

2012. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én bárkinek elküldeném a saját recepteket, ugyan miért is ne....?
2012. dec. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!