Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az influencerek miért csinálna...

Az influencerek miért csinálnak 0 értéket adó, egyszerű, kevés munkával és alapanyagból álló termékekből vállalkozást?

Figyelt kérdés
Van egy vállalkozás ami karácsonyi gömbökkel foglalkozik, lehet rá kérni feliratokat. Ezek a gömbök darabjai kb 6+ ezer ftok ami szerintem baromi drága. Meg lehet otthon ugyanúgy csinálni 500 ftból. Akkor van egy másik ami meg printeket árul szobafalra 21 ezer ftért. Tiszta gyermekded, semmilyen az egész. Netről letöltesz egy jó képet választasz egy neked tetsző papírt és rányomtattatod, keretet meg bárhol vehetsz hozzá olcsón. Hát ez sem 20 ezer ft feletti összegre jön ki.. tudom ismerem az árrés, profit fogalmát 🙆🏼‍♀️ Szóval ezek a képek semmivel sem egyedibbek, és ha magadnak csinálod max egy órát vesz el az idődből. A harmadik pedig egy ké p e s lapos dolog, amit szintén meg tud bárki jóformán csinálni a mai világban percek alatt. Komolyan ezekért meg is érdemli aki kifizet, főleg ilyen összegeket (20+ ezer) .. és tudom hogy mindenki arra költ amire szeretne de nekem ez vicc kategória. Nevetséges ilyenekre vállalkozást is felhúzni.

2021. ápr. 25. 20:23
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Eszembejutott még kettő: mindenki divattervező, saját ruhamárkás cégvezető tulajdonos 🤦🏼‍♀️ De még ezt valahogy el is tudom “fogadni”.

A másik pedig a kínai cipős vállalkozások 10-19 ezer ft közötti összegekért. Kétszer tudod kb hordani mert utána szétmegy, és megveheten a cincinbe vagy az aluljáróban is. Annyi, hogy ezeket instán nyomatják. Nekem ez is csak az emberek hülyének nézése és “kizsákmányolása” . Ráadásul nem is értem hogyan működhetnek mikor 1:1ben designer darabok koppintásait árulják, és köztudottan azoknak a formája, színei, mintázatuk, kialakításuk le van védetve.

2021. ápr. 25. 20:31
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Mert van rá kereslet.
2021. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
10%

Hogy őszinte legyek? Szerintem az irigység beszél belőled, hogy neki sikerült, és jó pénzt szed be belőle...


Ennyi erővel pizzát sem érdemes rendelni, hisz megcsinálod otthon fele annyiból...

2021. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
Jól akarnak élni. Ahogy te is. Mi a különbség akkor köztetek?
2021. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen nagyon féltékeny vagyok egy semmi vállalkozásra. Nagyon büszke lennék magamra ha elmondhatnám, hogy kínais cipőket árulok, vagy faliképet 8-szoros áron 🤣 igazi biznisz womenek.
2021. ápr. 25. 20:46
 6/22 anonim ***** válasza:
7%

Igen féltékeny vagy, máskülönben meg sem született volna a kérdés. És igen az tényleg jó biznisz ha 8-szoros áron ad el valamit.


De amúgy ha ennyire semmi, meg nem kell bele semmi munka miegymás, akkor miért nem csinálod utánuk? A lehetőség adott, mi tart vissza? Nyomtass pár képet és áruld.

2021. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
15%

"Igen nagyon féltékeny vagyok egy semmi vállalkozásra. "

A kérdésedből egyébként tényleg ez jön le.

2021. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
16%

A kínálat találkozik a kereslettel. Ettől működik a gazdaság, ami a te jólétedet is szolgálja.

Egészséges lelkű embert nem kellene zavarnia ennek.

2021. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Bocs, de ettől én tanultabb vagyok és nem égetem magam ilyenekkel.
2021. ápr. 25. 20:50
 10/22 anonim ***** válasza:
19%
"Bocs, de ettől én tanultabb vagyok és nem égetem magam ilyenekkel." - mondta, miközben egy ilyen kérdéssel égette magát.
2021. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!