Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem megrendezett...

Csak szerintem megrendezett ez az egész színház Berki körül?

Figyelt kérdés

Kiderül, hogy kb nemzőképtelen.

X lombik nem sikerül, majd természetes úton megfogan.

Majd hangoztatják azt, hogy fiú lesz, fiú lesz.


Van egy sanda gyanúm, hogy ez lombikkal készült ez a gyerek, mert Berki biztos nem kockáztatna, hogy még egy kislánya legyen. Szerintem lombikon összerakták, ezért mondja ilyen magabiztosan, hogy fia fog születni. De amúgy én úgy tudom, hogy törvényellenes ez, a gyerek nemét nem határozhatták volna meg jogilag.



2021. máj. 6. 15:27
A kérdező szavazást indított:
Szerintem is megrendezett, a lombikon úgy rakták össze a gyereket, hogy fiú legyen.
Nem megrendezett.
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem egyik orvos sem kockázatatna ekkorát, gondolom annyi pénze azért nincs a Berkinek sem. Miért ne szerethetne megint kislányt?
2021. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

#1 Miért ne akarna megint kislányt? Hát ezért:


"Édesanyádon kívül volt már olyan fontos nő az életedben, mint a Pamela?


Nem. És édesanyámat is kihúzhatjuk. Nem bízom a nőkben. Mindent eszköznek tekintek, a nőket is. A nő eszköz arra, hogy gyereked legyen. Lehet mondani, hogy a nőgyűlölő Berki meg hasonlók, de ez akkor is tény. Szerencsés esetben van fizikai meg biológiai vonzalom, de akkor is csak egy eszköz, hogy végre legyen egy gyermeked. A nő mindig csak eszköz, mindig annak tekintettem őket."

2021. máj. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Ki tudja mi az igaz..lehet ezért is pénzt kapott, hogy azt mondják róla nemzőképtelen..mikor benne volt az össze zárva Hajdú Péterrel-ben a vasalásáról is azt mondta soha nem történt meg csak elment az orvoshoz készültek képek meg ugye az édes életben is egy kis jelenet és ezért egy csomó pénzt kapott.
2021. máj. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most derült ki, hogy lánya lesz neki is.
2021. máj. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Nyúzott is lett a feje, plusz eléggé el van különülve Mazsolától egy ideje.

Egy sérült gyerek lelkű szerencsétlen. Soha nem fog felnőni és soha nem fogja embernek tekinteni a nőket, csak mozgó-beszélő tárgyaknak.


Egy ilyen lelki toprongynak ne is legyen fia.

2021. máj. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!