Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hódi Pamela új gyerekének...

Hódi Pamela új gyerekének most akkor ki az apja?

Figyelt kérdés
Nem követtem már a dolgokat, nincsenek együtt már a Berkivel? 😳 De ki az új pali?

2021. máj. 22. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom.
2021. máj. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem Berki az apja hanem valami focista
2021. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tóth Bence, focista a férje. Tavaly össze is házasodtak.

Berkivel valamikor 2017. végén szakíthattak. Azóta Berki is megházasodott, most ők is gyereket várnak a feleségével.

2021. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tóth Bence
2021. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hát jól lemaradtam. A Natival "együtt" született a legnagyobb lányom. Azóta nem követtem őket. Ezeknél a celebeknél sok minden történik pár év alatt. Szinetár Dórának is 3 gyerek, 3 apától..
2021. máj. 23. 12:31
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Már megbocsáss kérdező, de beírod a gugliba hogy Hódi Pamela -> katt insta profil, bambul profil és 30 percen belül képbe kerülsz.

Mi volt az értelme ide beírnod ezt a kérdést?

A csecsemő nem "új", mivel nem cserélte le a "régit" - hanem következő gyerek, vagy második gyerek.

Ahogy a férje Bence sem új pali, mert nem cserélte le Berkit Bencére. Már rég nem volt Berki párja amikor összejött Bencével, tehát pont nem "új", hanem A Párja.

Van némi gond a magyar nyelvtannal látom.


Az meg hogy Szinetár Dóra hogy él, az meg pont csak őrá tartozik.

2021. máj. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
#6: Atya ég...
2021. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 Szerintem meg az az "atyaég" kategória, hogy egy poszt alatt fikáz min. 2 ismert személyt a "kedves" kérdező (Hódi Pamelát és Szinetár Dórát).


Mégis:

MI köze van ahhoz, hogy kinek hány gyereke van, hány férfitól?

MI köze van ahhoz, hogy mennyi változás történik 2-3 év alatt egy celebnél?


Nyugodtan nézd meg az instaprofiljaikat, lazuljál le, ha esetleg még akarsz is róla beszélgetni akkor menj el pszichoterápiába mert az már nem kicsit beteges, hogy más életét kukkolod, ahelyett, hogy a sajátodat élnéd.

2021. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bizony kérdező, bárkit bármiért meg lehet ítélni...egyeseket azért mert 3 gyerek, 3 apától, másokat meg azért mert hülyeségeket kérdeznek a gyakorikerdesek.hu-n.
2021. máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!