Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek az influence...

Mi a véleményetek az influencerek aliexpressről rendelt kínai ruhás, cipős webshopjaikról, ami eléggé túlárazott?

Figyelt kérdés

Instagrammon egyre több ilyennel találkozom hirdetés formájában.


Miért van igény erre vajon, miért naívak az emberek és tömik a jött ment influk zsebét a többszörösét kifizetve?


(Hátha felnyílik egy két szem.😌)



2021. jún. 11. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon elkeserítő az egész jelenség. Én nem támogatom ezeket a webshopokat, mert semmi egyediség nincs benne, nem látom a munkát és az alázatot mögöttük. Környezetszennyezés, emberek megtévesztése és a nyerészkedés csak a cél. Van egy influ aki azt mondta nemrég hogy biztos hogy nem csinál ruhamárkát, most előrukkolt kettővel is.. az a baj, nem is értenek semmihez a posztolgatáson meg a fotózkodáson kívül. Egy számlát nem volnának képesek megírni, pl ez a csaj akiről írok, mindig csak betársul valakihez. Gondolom a másik csaj az ész, de neki meg pont kapórajön a lány “ismertsége”. Office day 🖤🕊
2021. jún. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy "dropshipping"-nek hívják és normálisabb országokban tiltják, vagy dolgoznak a betiltásán.
2021. jún. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Messziről kerülöm az instagramot, facebookot, és az influencereket. Néhány főző csatornás youtubert követek, de azoknak sem vettem meg eddig egy szakácskönyvét sem. Nem vagyok az a kategória akit behülyítenek ezek a dolgok, a pénzenet értelmes dolgokra költöm. Élem a simple life - egyszerű életemet.
2021. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valaki leírná kire utal a kérdés privátban?

Köszönöm!

2021. jún. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
#4 úgy konkrétan senkire, mivel nagyon sok ilyen influencer van, aki ezzel próbál plusz bevételhez jutni
2021. jún. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam én is. Találtam TikTok-on egy illetőt, aki mindenféle holmit árult kreatívkodáshoz. Voltak nála matricák is, olyanok, amilyeneket eddig sehol nem láttam. Rendeltem is tőle 4000 forint értékben, erre pár nappal később megtaláltam aliexpressen ugyanazokat a matricákat kB. 600 forintért. Kicsit sem voltam dühös magamra.
2021. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenből pénzt akar csinálni és manipulatív, tudja, hogy kell a követőit át...ni. Még az ocsmány filtereit is árulja, amiket a youtube-on bárki megtanulhat 10 perc alatt.🕊🕊✨✨🤍
2021. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!