Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehet valahol influenszerekről...

Lehet valahol influenszerekről beszélni?

Figyelt kérdés
Ilyen fórumra vagy hasonlóra gondoltam, ahol értelmesen káromkodás nélkül lehet beszélni a jelenségről, trendekről és egyebekről. Az influenszerek oldalán ezt nem lehet mert csak a nyalinger kommenteket fogadják el és sok az elvakult. Máshol meg csak a szidalmazásuk megy. nA gyakori meg nem erre való ugye. :) Szóval, létezik ilyen hely az interneten?

2021. aug. 17. 18:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm itthon ennek kizárt, hogy lenne megfelelője, és ha lenne is nem élne sokáig az oldal. Itt például ha bizonyos influenszerekrol kikerül kérdés rögtön törölve van, gondolom amiatt mert olvassák és nem bírják a kritikát vagy a negatív véleményt. Külföldön szerintem az ilyen influenszerek szarnak rá ki mit beszél róluk, itthon páran vannak akik az óriási magabiztosságot és önazonosságot hirdetik mégis tiltanak meg egy SEMLEGES vélemény miatt is, nemhogy negatív 🤣
2021. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

7

Pont erre gondoltam én is, hogy podi, insta oldal, youtube csatorna ezért nem lenne jó erre, mert egy idő után észre se veszed, és ott is csak reklámot nézel, meg az alapító tagok saját valóság showját napi 600 insta sztoriban. Én a lányoknál is ezt látom sajna, pedig bírom őket nagyon, és a magán oldalaikat is követem, de mostmár kb. Olyanok, mint bármelyik influenszer, talán a tartalmaik nagyob százalékban érdekesek. illetve kreatívabbak azért sokkal. De már pont az szorul háttérbe, amiért létrejöttek így hárman, mindenki a privát oldalát pörgeti komoly témákkal és hirdetésekkel persze :/. Ha a sokankertetek oldal maradt volna, szerintem egy idő után az is vett volna valami hasonló irányt. Ezért kéne fórum, dehát az esélytelen :/

2021. aug. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
12# tudom kire kikre gondolsz
2021. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

13,

Mondjuk számomra nagyon erőltetettnek tűnik az is, amit ők csinálnak.. de hat mindenkinek más a humorérzéke

2021. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Lehetne fórum, tud valaki ingyenes fórumot?
2021. aug. 30. 13:26
 16/32 anonim ***** válasza:
Reddit
2021. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
Reddit szerintem is jo lenne.
2021. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:

[link]


itt mar van egy subreddit, de valamiert eltunt a moderatora...

2021. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
en ide probaltam postolni, de valamiert nem latszodik a postom...
2021. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
Reddit vagy Tumblr a jobb erre a célra? Én szívesen indítok egy csoportot.
2021. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!