Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehet valahol influenszerekről...

Lehet valahol influenszerekről beszélni?

Figyelt kérdés
Ilyen fórumra vagy hasonlóra gondoltam, ahol értelmesen káromkodás nélkül lehet beszélni a jelenségről, trendekről és egyebekről. Az influenszerek oldalán ezt nem lehet mert csak a nyalinger kommenteket fogadják el és sok az elvakult. Máshol meg csak a szidalmazásuk megy. nA gyakori meg nem erre való ugye. :) Szóval, létezik ilyen hely az interneten?

2021. aug. 17. 18:43
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kivitelezhetetlen. Volt a sokankérdeztétek insta oldal, ahol elég sunyiságra felhívták a figyelmet (glutén érzékeny reklámozott lisztes pizzát, cukorbeteg oreót, voltak photoshoppos bakik is, összevágások pálfordulásról stb).

Óriási igény volt rá, de lelőtték az oldalt az egyik influencer hatására. De többen is fenyegették, óriási volt a felháborodás az influk körében.

Most is van egy influencer, aki perel egy másik videóst, mert tartalmat gyártott róla. Ott van a guccis influencerünk is, akinek az ügyvédje mindent is leszedet vele kapcsolatban.

Szerintem senki nem szeretné, hogy perbe fogják rágalmazás, rossz hír keltés miatt.

Egyszerűen semmilyen kritikát nem bírnak. Pedig az ismertség nem csak a reklámokból áll, hanem beszélnek is rólad, nem meglepő módon..

Itt se tudod leírni bizonyos emberek nevét.

Max zárt körű messenger vagy Facebook csoportot tudok elképzelni, ahol a tagok ismerik egymást és nem viszik ki árulkodni az influencernek a posztot. Nyilvános fórum teljesen esélytelen.

2021. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
De itt egy csomószor nem az adott személy szedeti le a róla szóló kérdéseket, hanem a modik tüntetik el, esetleg fanok jelentik. A legtöbb ilyen oldal, mint a gyakori, meg egyéb fórumok, kérdezős-válaszolós oldalak, vagyis nem véleménykifejtős, 3. Személy pocskondiázása találták ki…az ilyet sokszor maga az oldal nem engedi, mert ők szívhatják meg. Aki hivatalosan közszereplő, arról lehet természetesen, de K. Edina óta tudjuk, hogy ez egy szabadon értelmezhető fogalom :D. Azt se tudom, minek van még életben a bulvár téma, ami azért van, hogy híresebb embereket beszéljünk ki. Hogy LP addig elment, hogy leszedette a sokankértétek oldalt úgy, hogy konkrétan róla nem, vagy alig volt valami, az kivételes eset, meg is lepődtem rajta, minek érdekli őt az ilyesmi. A többiek tudtak nevetni saját magukon is, ha ki lettek pécézve :D. Most hogy filtereket àrul pénzért, nem tudom mi lenne vele, ha élne még az oldal :D.
2021. szept. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

21,

Ki az az Influencer aki pereli a videost? Erről a sztoriról lemaradtam.


Nekem amúgy a kedvenceim a gardrobvasarok, mikor az ingyen kapott ruhákat árulják több ezer forintért.. de ha ez nekik belefer.. 💸

2021. szept. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
23/ a motivációs Tímea fenyegetőzik perrel a Fókuszcsoportnál
2021. szept. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Óriási lett a videó! 😂
2021. szept. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
18%

"perel egy másik videóst, mert tartalmat gyártott róla"

Ez így ebben a formában nem igaz és csúsztatás, mivel nem azért perli, mert videót csinált róla, hanem mert rágalmazásnak találja a videóban elhangzott egyes mondatokat.

2021. szept. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó igaz, de az utolsó videóját is le akarta szedetni a YouTube által és ott is tárgyalt az ügyvédjével, csak nem volt alapja és nem tudott perelni.

Itt a mostani videóban a dubai céget kérte, hogy perelje be ezért. Szerintem full jogos volt egyébként amit mondott FCS a cégről és sajnálom azokat, akik már beletolták a pénzt. Tényleg hova fordulnak, ha nem lesz elérhető az oldal 1 év múlva mondjuk?

2021. szept. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
78%
Úgy tűnik, hogy a Reddit csoport amit korábban posztoltak itt jól működik, úgyhogy térjünk át oda :)
2021. szept. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
35%
Hát itt semmiképp, itt mindent törölnek🤦‍♀️
2021. okt. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
55%
Igen igen , vannak bizonyos nevek akik nem bírják a kritikát 🤣 de szerencsére vannak helyek ahol leleplezik ezeket. Pl tiktokon is van egy oldal ami egy nagyon kamu influenszerrol szól...persze burkoltan 😂
2021. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!