Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Rimóczi Zsófi szakított a...

Rimóczi Zsófi szakított a párjával?

Figyelt kérdés
Egy fórumon olvastam, hogy már nincsenek együtt. Hova tűnt Laci? Egy képen sincs rajta, említés szinten sem, az instáról is törölte magát. Tényleg szétmentek?
2021. okt. 22. 16:38
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
2021. nov. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
A mai poszt után találtam a kérdést. Szerintem is szetmentek
2021. nov. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Meg már többször volt étteremben a Bálinttal vagyis azt posztolta
2021. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ilyen gyorsan továbblépett volna és a nyilvánosság előtt mutogatná Bálintot? Ő nem csak egy barát..?
2021. nov. 18. 21:08
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Tuti szétmentek.

A tegnapi postja alá kommentelték többen, azonnal törölte. Mondjuk nekem eleve gyanús volt már jó ideje, de aztán a nyári utazós fotón ott volt a férj,mondom akkor biztos rosszul gondoltam.

2021. nov. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Az is árulkodó,hogy úgymond jobban néz ki mint valaha,smink van rajta több helyen,ez is annyira tipikus ilyenkor
2021. nov. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva nem irigylem. Éveken keresztül arról szólt az instája, hogy mennyire egymásnak lettek teremtve Lacival, mennyit fejlődtek az évek során, elfogadják és imádják egymást stb stb. Aztán jött Luna, vidékre költözés, spiri slow life, ősanyaság... "Megtalálta az egyensúlyt az anyaság és feleség szerepp között"😅

Lacival közös esküvői film vállalkozásuk van, nem tudom, azzal vajon mi történik majd. Keserédes lehet úgy esküvőket videózni a gyermeked apjával, hogy zátonyre futott a saját házasságod...

2021. nov. 19. 10:52
 18/21 anonim ***** válasza:
93%

Majd most el kezd reklamozni minden szart az oldalán,mert kell a pénz.

Már az gyanús volt,hogy bölcsibe ment a gyerek,ő meg ide ment ,oda ment,amoda ment.

Megunta a vidéki létet? Belefáradt a főzés/anyaság/haztartasba?

Megunta Lacit? Jobban át kellett volna ezt gondolni...

2021. nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%
Laci már majdnem 2 éve törölte magát Instagramról, Zsófi erről hónapokig nem írt semmit, aztán egy kérdezz-felelek alkalmával, mikor sokan érdeklődtek efelől, csodálkozva konstatálta hogy erről tényleg nem írt semmit a követőinek. De aztán pár szóban megmagyarázta, hogy Lacinak szimplán nincs szüksége többé az oldalra, nem szeretne így szerepelni és elég az organic cineworks oldal. Többet nem tudok a jelenlegi helyzetről.
2021. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
86%

Na a nagy ősembereknél se fenékig tejfel az élet

Döbbenet

2021. nov. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!