Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A tokio hotel emo?

A tokio hotel emo?

Figyelt kérdés

emo-nak vallom magam,mar lassan egy eve hogy elkezdtem hallgatni az emo zenet (black veil brides-sal es all time low-val kezdtem)sokaig nevettem ezen az egesz tokio hotel-es dolgon,viszont most elkezdtem oket hallgatni.

ezer eves kerdes,elmeletileg nem emo,viszont en akarhogyan hallgatom,szerintem megegyzik egy ket emo egyuttes stilusaval.

mellesleg,meg mindig sokkal "emosabb" mint a mostani "emok",akik lil peepen es xxxtentacion-on ragodnak mint emo zene..



2021. nov. 21. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Már 2021 van.
2021. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Az emo az én tini koromban volt divat.
2021. nov. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az emo divat volt,akkor voltak népszerűek,a stílusuk akkor emo volt. Utóbb már inkább punkos rockos,majd ilyen kevert rock-nyálgépek lettek. Kár. Anno jó zenéik voltak,én ugyan nem voltam emo de szerettem az emo zenéket.

Az Ich bin nicht ich még a mai napig az egyik kedvencem,pedig 30 felett vagyok.

2021. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltam emo, a th-t szerettem. Az biztos, hogy nem emonak indultak, a schrei albumon minden szám jellemzően tini rock és később bevallották, hogy nem is ők játszották rá a zenei alapokat egyedül, hanem más, érettebb zenészek is besegítettek. A Zimmer 483 már inkább emo (addigra már el voltak könyvelve annak), de az alternatív rock felé is hajlik. A humanoid album pop rock, az az utániak meg elektronikus trash zenék. Mindig is mozgott az együttes az alternatív és a mainstream stílus között, de végül a trash-nél kötöttek ki.
2021. nov. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!