Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Szilágyi Liliáná...

Mit gondoltok Szilágyi Liliánáról?

Figyelt kérdés
Az a fotósorozat elég furcsa, ha valóban bántalmazta az apja. Az apja ártatlannak mondja magát.
2021. dec. 30. 18:19
1 2
 1/12 anonim válasza:
42%

Akkor most kezdjük el hibáztatni az áldozatot!


Basszus.

2021. dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Borzasztó, hogy még ilyenkor is van, aki az áldozatot hibáztatja. Gondolhatod, hogy valaki, aki ilyet nem élt át a saját apját vádolná, tenné fel a Facebookra, készítene ilyen fotókat, bejegyzést? Kétlem.
2021. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Elképesztő, hogy vannak ilyen apák.
2021. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam hogy az apja ártatlan, vagy bűnös, ez majd kiderül.
2021. dec. 30. 18:40
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Elég érdekes, kíváncsian várom Lili reakcióját az apja által elhangzottakra...

Nem mondom, hogy ártatlan az apuka, de azért Liliána is egy elég furcsa, megosztó személyiség, tavaly is csak úgy abbahagyta az élsportot váratlanul, miközbe a többiek alig várták szerepelhessenek a tokió olimpián. Én nehezen nézem ki az apjából azokat a cselekményeket, jómodú értelmiségi olimpikon, ügyvéd ráadásul. Aztán lehet idővel mégse nekem lesz igazam.

2021. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, hát persze, hogy ártatlannak vallja magát az apa!

Ki ismerné be, hogy verte a terhes feleségét? Ki ismerné be, hogy a 2-3 éves gyerekét megverte? Ki ismerné be, hogs a kislányának a fejét a nyakánál fogva beleverte az asztalba? Ki ismerné be, hogy megalázta a lányát a maga nőiességében? Ki ismerné be, hogy mérlegre állította a lányát és kielemezte a valós vagy vélt testi hibáit? Ki ismerné be, hogy folyamatosan minden k.rvának elmondta a lányait és a feleségét? Ki ismerné be, hogy majdnem ájulásig folytogatta a lányát?


Mondj egy olyan embert, aki ezekből akárcsak egyet beismerne és a nagy nyilvánosság előtt kimondaná: "Igen, én tettem."

2021. dec. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Az ilyen pszichopaták SOHA nem ismerik el tettüket, ha minden kötél szakad, akkor is max annyit nyögnek ki, h ‘nem én voltam, hanem az alkohol/gyógyszer, én szeretlek!

Fújj!! Volt szerencsém 1 ilyenhez, soha többet!

2021. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%

Liliána egy nagyon vonzó lány.


Nem láttam a fotósorozatot.

2021. dec. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
63%

Húga ma azt nyilatkozta - levélben - hogy Liana HAZUDIK.


Véleményem szerint inkább a húg is meg van szorongatva.


Majd meglátjuk...

2021. dec. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Nem leszek ezzel népszerű, de szerintem a lány bipoláris, az sajnos kérdés, miért válhatott azzá... van egy rokonom, sokszor általa kitalált dolgokat él meg olyan elevenen, hogy teljesen elhiszi, hogy az történt. Volt, hogy meggyanúsította családtagját, hogy megverte.


Nem hiszem, hogy ilyet kitálalna valaki, vagy szexuális bántalmazást egy nő, viszont ha mentális problémája van, akkor lehet el kell sajnos mindent, amit mond osztani kettővel.

De ezt csak azért írom, mert van tapasztalatom mentális betegben, ha nem is teljesen, de Szerintem igazat mond.

2021. dec. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!