Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják sokan Győzikét?

Miért utálják sokan Győzikét?

Figyelt kérdés
2008. dec. 14. 20:09
1 2
 1/20 anonim válasza:
87%
Gondolom azért, mert cigány és a cigányokat mindenki utálja. Ezen kívül Győzike még buta is, és persze sokan irigykednek is rá.
2008. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Azért, mert túl sok pénzt szed össze ahhoz képest, hogy mennyire buta, tehetségtelen és rossz természetű.
2008. dec. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%
és ha sok pénze van akkor mér kell utálni??legalább ehhez van esze h pénzt csináljon. sokan hülyének nézik mer igy mutatkozik a tévében,öt ezér fizetik mer igy játsza meg magát de személyesen nem ismeri hiszen egyikötök sem.higgyétek el hogy a magához való esze megvan.
2008. dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
En eddig is utaltam,de a legjobban azota nem birom amiota a Celebekben letagadta azt hogy evett dugiban a kajabol amit kaptak,pedig lefilmeztek es be is mutattak neki,akkor csak hallgatott nagy sunyin.Nem becsuletes ember.Raadasul a Romantikban sem neki koszonhettek a sikert hanem az enekesnoknek,megis ot hasznaljak meg mindig.
2008. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
23%
Sokak számára irritáló, hogy egy roma adott esetben sokkal jobban él, mint ők. Pedig szerintem Győzikének meg van a magához való esze, de legalábbis tudja, hogy a saját sorsának a kovácsa. És akárhogyis, nem csinálja rosszul.
2008. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
mert teljesen tönkre teszi a műsorával (is) a családját!
2008. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Mert egy buta primitív papucs roma.És mert jobban él mint az,aki éjt nappallá téve tanult és dolgozik!!!!!!!!!!
2008. dec. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%

Azért utálják mert azbból csinál pénzt,hogy hülye,műveletlen és rossz természetű.Más meg két diplomával nem megy semmire!

És valljuk be ez valamilyen szinten mégiscsak tehetség!

Idiótaságból sok pénzt csinálni!!

2008. dec. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%

Személy szerint azért nem bírom Győzikét elviselni,mert:

1.cigány

2.nagyon-nagyon buta

3.a családja életét teszi tönkre a show miatt

4.semmilyen érelmes dolgot nem tud felmutatni,mégis "sztár"

5.állandóan szerepet játszik a nyilvánosság előtt

Persze ez mind az én véleményem,nem kérem,hogy más is ezt mondja. Én megoldom a helyzetet,hétfő este a barátok közt után elkapcsolok,és ha újságot olvasok,és meglátom a képét,akkor odébb lapozok.

2008. dec. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Mert irritáló. Én, ha csak feltűnik a képernyőn, azonnal elkapcsolok.
2009. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!