Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják sokan Győzikét?

Miért utálják sokan Győzikét?

Figyelt kérdés
2008. dec. 14. 20:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz: abból akar pénzt csinálni - és sikerül is neki :( - hogy mennyire buta, hogy cigány, és hogy milyen balhés elviselhetetlne családja van.


+még egy személyes "élmény": nyáron amikor a kedvesemmel Hajdúszoboszlón nyaraltunk, a 7 napunkból a negyediken megérkeztek oda egy hatalmas cigánybandával, onnantól a nyugis pihenésből az előlük és ordibálásuk elől való menekülés lett :(

2009. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Győzike egy báb.

semmi tehetség.

használják, mert használni akarják, addig, ameddig.

és el is érik a célukat.

ha ilyen tahók pénzhez jutnak, a becsületes ember minek dolgozzon. pont ezt a meghasonlást akarják elérni a magyar társadalomban !

2009. febr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%

Nem kellett volna a magánéletükből műsort csinálni..

Ki tudja,h mi az igaz és mit találták ki..

2009. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%
Igen.Egyébként ha valaki pár percre is megjelenik a tv-ben,akkor az már sztár,sajna.Győzike egy undorító,tetves,igen buta ember.Nagy intelligencia hiánnyal rendelkező ember.Igen mondhatjuk hogy a hülyeségből,a butaságból csinál pénzt és ez részben tehetség.De azért mert a magyarok olyan hülyék hogy engedik hogy a butaságból csináljon annyi pénzt hogy az már felháborító!És ezt tehetségként könyvelik el.Kiváncsi lennék hogy pl az Usa-ban vagy Angliában vagy egyéb más országban meg e állná a helyét.Itt magyarországon jol érzi magát mert tudja hogy ez az intelligencia hiányos viselkedés,a butaság kell a jo népnek.Miért ne csinálja.Na meg a másik,hogy a magán életéről csináljon tv-műsort.Mikor először meghallottam,gondoltam Jézus,kit fog érdekelni?És lám!Rengeteg embert érdekelte hogy Győzike kutyája odasz'rt a konyhába vagy mit tudom én hova.(nem néztem csak voltak bemutatók ugye és akaratlanul is az ember meghallja.)Mekkorát röhöghetett magában az önjelölt sztár úr,hogy a jó népet még ez is érdekli és szemtanuja voltam annak hogy két ember összeveszett a buszmegállóban,mert azt vitatták hogy Győzike kutyája odasz'rt vagy odahuggyozott valahova?Nem vicc!!És ez csak egy volt a rengeteg közül.Na meg ilyen lerohano kérdések,hogy:Láttad a Győzikét?Láttad hogy a kutya odasz'rt a ...?Láttad hogy....?stb stb stb.Nem veszik észre az emberek hogy mennyire hülyék és hogy Győzike is hülyének nézi őket?Ez olyan mitha én bejelenteném hogy bekötöttem a cipőfűzőm,vagy hol tegnap este elmentem sz'rni.Kit érdekel?tóth vera ennyit meg annyit fogyott.Kit érdekel?Győzikének viszont abban igazat ado hogy mindenki a saját jövöjének a kovácsa és ö is ezt teszi,na meg abban hogy ha ilyenekből pénzt tud csinálni,mint pl a magánéletéről szóló show-műsor,akkor csinálja.Megérdemli magyarország.Persze tisztelet a kivételnek.
2010. jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%

Előző vagyok.Még néhány kérdés:

1.Győzikét miért kell elismerni?2.Milyen maradandó dolgot alkotott?3.Milyen maradandó óriási dolgot alkotott,amin generációk nőhetnek fel esetleg?Most itt lehet szó a zenéről vagy valami másról.Mit akar kifejezni,tanitani a viselkedésével,a show-műsorával és még sorolhatnám.Milyen példát mutat a fiataloknak vagy akárkinek?Fekete Pákóról nem is akarok beszélni mert csak felb'szom magam.

2010. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szintén előző vagyok.

Olvastam az előző kommenteket és láttam azt hogy azért is utálják mert a cigányokat mndenki utálja.Ez nagyon nagy igazság.Én tulajdonképpnen azt nem értem hogy olyanok is nézik a műsort akik utálják a cigányokat.Persze szivük joga, ezt aláirom.És az a véleményem, hogy azok,aki nem utálják őket,azok vagy cigányok,nyilván,vagy nem volt még velük semmilyen incidensük.És ha még utána sem gyülölik öket akkor nagy hülyék és nagyon buta emberek.Én eleinte nem utáltam őket,gondoltam,persze ők is emberek.Aztán amikor már nem győztem magamban strigulázni azt hogy hányszor kötnek bele az emberbe az utcán,hogy az ember ne tudjon elmenni az egyik város feléből a másikba,sérülés nélkül vagy incidens nélkül,(ne érsétek félre,nem volt semmilyen előző dolgom velük,semmi előzmény)akkor már más lett a véleményem.Idejöttek Indiából és jó hogy nem majd kitúrják a magyarokat a saját országukból és a magyarok nem mernek lépni,vagy ha szeretnének akkor meg a kormány hoz olyan rendeletet ami védi őket.Ó szegíny cigány csálád!Biztos hibásak a magyarok is.Egyébként azoknak az embereknek is biztos megváltozna a véleményük a cigányokról,ha lenne velük valamilyen incidensük.Tehát pl mindenféle ok nélkül odamennének hozzá vagy hozzájuk,amikor békésen ballagnak a városban,és odanyomnának egy kést a 6 éves kishúguk torkához és az ő torkához,2 szál cigi miatt.Mert ha nem adsz elvágják a torkodat és kishugodét is.De ez csak egy volt a rengeteg közül.Mondom kívánom azoknak akik védik a cigányokat,hogy legyen egy-két ilyen "eksönük" és utána véleményezzenek.

2010. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
93%
Es sajnos Gyoziken kivul nagyon sok szemely tunik fel akit "celeb"-nek konyvelnek,hat ez felhaborito,nem akarok neveket sorolni de nap mint nap lathatjuk oket a teveben.Meg"sztar".Es sajnos ezert csak mi vagyunk a hibasak mert hajt a kivancsisag,utalom ot is meg Benkot is de azert vegigneztem mind a kettot...
2010. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért utálják mert a semmiből gyönyörűen meggazdagodott(mert azt azért remélem elismered, hogy egy idióta, és semmihez nem ért), és ez sok embert, aki végig dolgozott /dolgozik, az életében végig kell néznie azt, hogy egy tehetségtelen f_sz hogy gazdagszik meg a nagy semmiből.
2010. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
84%
15:30-al egyetértek.
2010. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Pacaaa ***** válasza:
55%

Énbírom :D


Jaés az előttem szóloknak:


Győzike anyira "nagyon-nagyon" mégse lehet buta..Ha a semmiből ekkora pénzt tud csinálni;)

Valamit azért csak tud..

Most bármilyen cigány beállhatna az rtl-be népet röhögtetni de annak biztos nem lenne akkora nézettsége.

2010. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!