Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért követnek olyan embereket...

Miért követnek olyan embereket mások mint pl Kulcsár Edina?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy melyik lenne a legjobb kategória a kérdéshez. Van egy csomó "sztár" akik nem végeznek érdemi munkát egész életükben, majd egyszer csak posztolgatnak az életükről, MAGÁNÉLETÜKŐL és akár többszázezer ember aktívan követi hogy hol van, milyen ruhát vesz fel, hogy van a párjával, hogy van a gyerekével stb. Ez miért szórakoztató? Komolyan vannak emberek akik azok aggódnak vajon 2 full idegen együtt marad? Tényleg normális az is hogy gyerek(ek)nek arcába van tolva a kamera 0-24 és a közösségi médián szerepel akarata ellenére? Bármikor kultúráltan próbáltam egy ilyen rajongóval beszélni, annyi választ kaptam hogy irigy vagyok, meg "ha nem tetszik ne nézd", de tényleg nagyon érdekel hogy ez miért jó.

2022. jan. 15. 11:22
 1/8 anonim válasza:
63%
Nekem az Ázsia Expresszben tetszett a karaktere, azért követtem be, de egy idő után meguntam a posztjait szval kikövettem
2022. jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Szeretnek kukucskálni
2022. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk én se értem mi benne a jó, hogy másokat nézegetnek, de ha nekik így jó, akkor így jó, nincs ezzel semmi gond, nem ártanak vele senkinek.
2022. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyszerű lelek mint az emberek többsége
2022. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ezt én sem értem. Én csak olyanokat követek, akik értéket képviselnek és érdekes dolgokról posztolnak. Az összes ilyen celeb, Sarka Kata, Kulcsár Edina és társai teljesen érdektelenek, hiszen semmit az ég világon nem tettek le az asztalra és a posztjaik is jelentéktelenek. Ilyenkor derül ki, mennyi egyszerű ember van, akinek erre van igénye... A Győzike showt is a fél ország nézte, pedig egy primitív műsor volt.
2022. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Kulcsár Edina élete sokak vágyálma. Akik követik lehet valamilyen szinten szeretnék eltanulni a siker receptjét. Most gondolj bele, ha valaki mondjuk arufeltolto és minden nap korán kel, az mennyire szívesen lenne inkább egy hajszálon lánc tulajdonosa, nézne ki olyan csinosan mint egy szépségkirálynő, lenne jóképű férje stb. Az emberek gyakran követnek olyanokat akikre hasonlítani akarnak, mert azt látják nekik mennyivel jobb és ők is ezt akarjak.
2022. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ország többsége roma panelproli akik ilyen emberekkel tudnak a legjobban azonosulni. A semmiből jött és lett gazdag (a szegény ember szemével mert nem tudjuk mennyi a banki hitel) és él irigylésre méltó körülmények között. Csodálatos újépitésű ház (még ha Szigetszentmiklós is), Mercedes (szponzorautó), partyk, sok pénz, két gyerek, viszonylag könnyű élet. Mindez 30 éves korára. Sokan meg 30 évesen egy panelban élnek albérletben. A mesében csak hab a tortára hogy egy hozzájuk hasonló csóró csepeli panelból kivergödött valaki a személy és nem a budai főorvosa lánya. Vele nem tudnának azonosulni.
2022. jan. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kulcsár is rávilágít arra hogy az embert nem változtatja meg a pénz és a belé ivódott mintákat és a neveltetése alatt látott mintákat követi.

Hiába van elég pénze, fejvesztve bólint rá bármilyen marketing munkára mint a temetős poszt. Lehet hogy szép háza van és drága autóval közlekedik mégis megmaradt annak a csepeli körmös lánynak aki anyagi nehézségek között nőt a panelek rengetegében. A külsejének, a választásaiban is megjelenik mindez. Normális nő nem rúgja fel a pár éves házasságát két pici gyerekkel az első pénzes férfiért. Mondjuk a vér nem vállik vízé...

2022. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!