Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szólsz,hogy Kulcsár Edina...

Mit szólsz,hogy Kulcsár Edina új pasija G.w.m? 😂

Figyelt kérdés
Más szerint is megkattant ez a nő? Hát én nagyon sajnálom Edina gyerekeit, azért teljesen más kultúra és teljesen más szokások a két élet. A g.w.m igazi roma srác, hogy gondolja ezt az Edina? Két kis gyermeke van, igaz a gwm-nek is van már legalább 3 gyereke azthiszem. Csutit erre lecserélni?

2022. jan. 17. 15:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
89%
Konkrétan lefosom.
2022. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
96%
Back to the roots...bármilyen rossz is volt a kapcsolata a férjével akinek gyerekeket szült, olyat írni, hogy soha életében nem volt szerelmes stb nagyon nagyon sértő de hát egy üres fejű liba
2022. jan. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
11%
Edina is Róma nem? Amúgy meg ki nem szrja le. Örülök hogy boldogok és? Közöd? Saját boldogságodat keresd és ne a máséba okoskodj. Ők tudják.. soha nem fogsz belelátni teljesen más életébe. De mondok még jobbat. Van úgy hogy az ember raeszmel időnként hogy még saját magát sem ismeri teljesen. Veled még nem volt ilyen? Velem igen!
2022. jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
97%

Most olvastam, hogy válnak. Rákerestem az új párjára, megdöbbentett, hogy egy'97-es születésű, nyolcosztályos roma sráccal jött össze, aki novemberben még a feleségével élt a gyerekeivel élt.

Döbbenet...de a lényeg, hogy a gyerekek a legkevesebbet sérüljenek ebben a szituációban.

2022. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim válasza:
87%

Kulcsar Edina is roma szerintem

Kulcsar az roma nev

2022. jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
69%
Ezek kik hogy ez hír?
2022. jan. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 A kérdező kommentje:
Inkább az Instagramot használóak ismerik szerintem jobban Edinát, mármint aki nem ismeri annak írok. Szépségkirálynő volt , a gwm pedig "rapper"
2022. jan. 17. 16:57
 8/89 anonim ***** válasza:
62%
Használok instát, de akkor se tudom kik ezek a senkiháziak.
2022. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy full gaz, hogy ezek az emberek nepszeruek es kovetendok ma Magyarorszagon ilyen silany ertekrendet kepviselve.
2022. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
90%

Akik nem ismerik, azoknak miért kell minden kérdés alá odaírni, hogy "EZEK KIK"? Nekem is van akiket nem ismerek ebben a kategóriában, de meg sem nyitom azt a kérdést. Szándékosan szétbarmolni más kérdését az megy.


Kérdező! Én most olvastam és teljesen le vagyok döbbenve. Tényleg ilyet írni, hogy még sosem volt ilyen szerelmes. Érdekes Csutira is ezt mondta. Ezek szerint hónapok óta együtt vannak, mégis játszotta Edina az áldozatot meg a nagy küzdőt, hogy meg akarja menteni a házasságot. Komolyan kezdem Csutit megsajnálni, pedig sosem kedveltem.

2022. jan. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!