Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szabó Zsófiról mit gondoltok?

Szabó Zsófiról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Én megdöbbentem rajta, szerintem szégyent hoz az apjára.
2010. szept. 9. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor véletlenül belefutottam abba a "müsorba" nekem is dettó ugyanez volt az első gondolatom,ha ezt az apja látja biztos hogy nem lesz büszke a lányára.
2010. szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ki az apja?
2010. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szabó Gyula, a híres mesemondó. A magyar népmesék legtöbbje az ő hangjával lettek felvéve.
2010. szept. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Hangja nincs, színésznek nulla...marad a celebkedés meg a ripacskodás. Tipikus agyatlan celebmaca ő is.
2010. szept. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem szimpinek tünt először, de most már én is azt mondom, hogy egy idétlen nőszemély...
2010. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
én azt gondolom, hogy a legjobb magyar nő akit eddig láttam
2010. szept. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem szimpi volt a sorozatban, de most, amiket csinált a músorban, nekem durva volt... :S

Nem tudja véletlenül valaki, hogy a neten hol lehet megnézni a videoklippjét, mert én még nem láttam és érdekelne a hangja.

2010. szept. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én az édes négyesben láttam először, szimpatikusnak tűnt, de nem az, egy idétlen nőszemély, sajnálom az apját!
2010. szept. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nagyon bírom nekem a hangja is tetszik meg sztem marha szép csaj és jó színész is.
2011. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!