Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok Zsófiról? (Való...

Mit gondoltok Zsófiról? (Való Világ4)

Figyelt kérdés
Szerintem ő a legtündéribb, legaranyosabb, legkedvesebb lány a Villában, a többi lány között van egy pár rosszindulatú és kétszínű.
2010. dec. 23. 20:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon aranyos és kedves lánynak tűnik.
2010. dec. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%

Kis angyal:)

Ő lehetne elég sok lány példaképe. a 19 évével értelmesebb mint a legtöbb 20on felüli.

18/F

2010. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%
kedves,aranyos,szép és nem rosszindulatú és kétszinű mint egyesek...és érettebb is egyeseknél a villából
2010. dec. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Kissé zárkózott ,de én kedvelem nagyon cuki és szép is!!
2010. dec. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%

Álszent és köpönyegforgató..

Annak a seggét nyalja, akitől várhat valamit..

Érdekember

2010. dec. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%
nagyon édi csaj, és valóban korához képest nagyon érett :) én drukkolok neki h sokáig bent maradjon, vagy akár megnyerje =)
2010. dec. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem egész normális.. ő neki is tetszik Béci csak kizárta, hogy nem fogja "ellopni" a barátnőjétől de nézd meg Anikót.. az meg azért rájátszik rendesen, hogy Béci szakítson a barátnőjétvel de ő nem fog:D:D
2010. dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a Zsófi nagyon aranyos! Ja, és jócsaj!:D:D
2010. dec. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a szomszédom itt lakik egy háztömbbel arrébb és egy iskolába is jártunk, nem mondom hogy barátok vagyunk de heti rendszerességgel beszéltünk amíg be nem ment. Hát ezt a korához képest érett dolgot megcáfolnám, mert Zsófi egy álomvilágban él ahol ő a királylány :) bár ez nem feltétlen rossz, de nem az érettségre vall. Egyébként egy nagyon aranyos kicsit butus lány :) Nincs vele semmi baj, bár én kicsit nagyobb showt vártam tőle, hogy csinálni is fog valamit, de szegény csak ül/mászkál egész nap, szerintem nem fog valami sokáig bent lenni bár kitudja..:)
2010. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 ..RoyalVodka..: ***** válasza:
100%
Aranyos meg minden de néha gyerekes!
2010. dec. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!