Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hetero lányok, nőkhöz nem...

Hetero lányok, nőkhöz nem vonzódó férfiak, illetve általában azok, akik nem a kinézete miatt tesznek így: ti miért követitek Kulcsár Edinát Instagramon?

Figyelt kérdés

Csupa jellegtelen, semmitmondó tucatkép, amelyek szerintem semmivel nem jobbak, mint egy random kétszáz követővel bíró lány képei...de mondjuk, hogy sokak szerint szép, ezért az esti marokmarcsához kiváló stimuláns egyeseknek. Mások azonban mit látnak benne?


Nem valami kiváló sportolóról van szó, mint Fernando Alonso vagy Magnus Carlsen, akiktől sokat tanulhatunk és akiknek kíváncsiak vagyunk a pályafutására. Nem valami széphangú énekesnő, mint Rúzsa Magdi. Nem valami politikus, akit követvén adott esetben pontosabb infók alapján tudjuk leadni áprilisban a voksunkat.


Mi hát az ok?


Félreértés ne essék, még véletlenül sem ítélkezni akarok senki felett, egyszerűen csak kíváncsi vagyok, mire és miért harap a nép.


2022. jan. 25. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Ennek a "kérdésnek" mi az értelme?
2022. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Hogy megtudjam, indokolja-e valami az említett népszerűségét.
2022. jan. 25. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

"#1 Hogy megtudjam, indokolja-e valami az említett népszerűségét."


Én még azt sem tudom hogy pld. Alonsót miért kéne követni. Én ezt az egész Instás dolgot nem értem.

2022. jan. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3 Pl. említetteket azért követem, mert letettek valami olyat az asztalra, ami nemcsak objektív szempontok szerint kimagasló, de személy szerint engem is roppantmód érdekel. Az Insta oldalukról tudomást szerezhetek a szakmai karrierjüket érintő fontos dolgokról, egyúttal valamelyest (kinél jobban, kinél kevésbé) a magánéletükbe is betekinthetünk.


Persze az igaz, hogy az Insta nem a legjobb felület ilyen célokra.

2022. febr. 1. 14:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Na ki is emeltem a kérdést, hátha ezúttal megvilágosodom.
2022. febr. 1. 14:23
 6/7 anonim ***** válasza:

En nem kovettem be. De nezem.

Rohadtul nem tudtam, hogy igy a kozeletben van meg otthon.

A gyakoris kerdesek elott csak a szepsegversenyrol hallottam rola.

Aztan most figyelem ezt a cirkuszt.

Van popcorn is. Total poen az egesz.

Sajnalom vagy nem, de gyarlo ember vagyok es jot rohogok azon, hogy egy kepmutato, kirakatinflujenszert vegre szamonkernek a kamuzasaert meg a gerinctelen viselkedesert.


Amugy nem birom ezt a minden sunshine es happy vilagot, ahol ha valaki mas velemenyen van annak a kommentjet torlik. Igy nincs egy ellenorzes a rendszerben; minden szar alakbol lehet celeb, minden gyoker posztolhat dietetikai tanacsot es barki vernyakolhat enekles helyett...

2022. febr. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
6. Igazad van, csak vernyákol, de már évek óta énekesnő szeretne lenni. Ha megnézem a X-Faktorban a mentorháznál kiesetteket, van vagy egy tucatnyi, aki sokkal jobban énekel nála. Nem érdekli, hogy hamis, hogy alig van hangja, ő karriert akar. De már nem szép, még kellemesnek sem mondanám az arcát, inkább öreg. De még mindig tininek hiszi magát.
2022. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!