Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szoltok solti adamhoz es...

Mit szoltok solti adamhoz es bernihez h megcsalta?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mit szoltok bernihez es adamhoz? En oket kovettem a lombik projekt miatt, mert nekunk is igy jott ossze a kisfiam. Es igy megalazni egy not mint bernit.... Hogy masnak csinal gyereket... Es nem.. Nem sajnalom a szeretojet. Soha nem allnek szoba egy hazas ferfival.

2022. máj. 10. 20:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
95%
Én meg a Bernit nem tudom sajnálni, ha ezt megbocsátotta, megérdemli a sorsát.
2022. máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem gondolok különösebben semmit, mert nem foglalkozom celebek életével. Max. azt nem értem, hogy lehet olyan buta a csaj, hogy megbocsát neki, dehát van, akinek többet ér a pasija pénze, mint az önbecsülete. Vagy annyira semmire tartja magát, hogy bármit meg lehet vele csinálni.
2022. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen igen, szerintem az se normalis ha egy ilyet megenged. Mert megbocsajtani megkell mindig mindenkinek a sajat erdekunkben, de h visszafogadja. Hat ez hihetetlen...
2022. máj. 10. 20:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy csalódás. Aranyos párnak tartottam őket és sajnáltam, hogy nem jön a baba. De a story után ugyanolyan kirakat celebek a szememben, mint a többi. Tolták fel a tökéletes fotókat, miközben csak a torka volt véres az egész házasságnak.. szánalmasak.
2022. máj. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem lenne könnyű találnia valakit, aki hajlandó lombikra menni vele. Az más, amikor már egy létező kapcsolatban derül ki a probléma.
2022. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
88%

Hát a Berni is egy barom.

Meg azt mondom ha 1x-i volt talán, nehezen oké megbocsajtom. De 10 év? És még 1 gyerek is?

En egyiket sem sajnálom..

A Berni hulye

Az Ádám az meg játssza az aldozatot

A szerető meg azt hitte majd megfogja 1 gyerekkel. Egyiket se sajnálom. Bár 1 ici picit Bernit. De úgy látszik szegényke felkegyelmu. Hát előttem nem allna meg az biztos, a földbe asnam el a csávót, nemhogy még lefekudjek vele és vele maradjak.

Undorító 🤢🤮

2022. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6os. Varjal varjal.... 10 EVIG CSALTA????? nem csak 2 evig?
2022. máj. 10. 21:11
 8/12 anonim válasza:
100%
2 éves a gyereke. 10 évig csalta, meg a Berni előtt jöttek össze a szeretővel aztán osszejott Bernivel, és ugyanúgy folytatta. 6 voltam
2022. máj. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A szerető előbb volt meg mint hogy Bernit megismerte volna. Magyarul Bernivel csalta a szeretőjét csak aztán a másodhegedűsből lett feleség.
2022. máj. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%

Én Sodi Ádámnak olvastam.

Hát Kaffka Mercit vagy Private Sabinát jobban sajnáltam. Akikről írsz, azok hazug celebek.

2022. máj. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!