Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki a botrány után is...

Valaki a botrány után is képes lesz a rajongója lenni Azahriahanak?

Figyelt kérdés
Mert én eddig nagyon el akartam menni egy koncertjére, de most mélységesen csalódtam benne. Már azon is elgondolkoztam, hogy egyáltalán hallgassam-e tovább a zenéit. Ti mit gondoltok erről az egész szex botrányról?

2022. máj. 25. 21:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

Természetesen igen, lesznek.


Nézd meg, mi történt 2006-ban. Az akkori, hivalatalban lévő miniszterelnökről kiszivárgott egy beszéd. Voltak zavargások, érte őt kritika.


De az idő múlt, az emberek feljetettek. A mai napig vannak követői, akik szimpatizálnak vele. Ezt én magam is láttam, amikor abba a városban jött, ahol én lakok jelenleg. Az emberek fotózkodtak vele.


Már figyelmen kívül hagyják, hogy mit művelt 2006-ban. Na, így lesz Azahriah-val is. Majd lehűl ez a botrány


A gondolkodó emberek azonban nem felejtetenek. Azért vannak egy páran, akik 2006-ot sem felejtették el.

2022. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
19%

Atyaég hány kérdés lesz még erről?? 😂😂


Én eddig is szerettem ezután is fogom követni és hallgatni is.. Ezzel nem lett se több se kevesebb nem vagyok már tini, hogy egy ilyen botrányon fenn akadjak. :D


Ettől függetlenül ugyanolyan kiváló előadó és tartalom gyártó is. Az, hogy a magánéletében mit csinál azaz ő dolga..


Arról meg nem ő tehet, hogy egy gyökér ezt levideózta és feltette netre. Ennyi öröme legyen az illetőnek egész életében. :D

2022. máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%

"Már azon is elgondolkoztam, hogy egyáltalán hallgassam-e tovább a zenéit."


Ha külön tudod választani a zenéit a személyétől, akkor hallgathatod. Ez tőled függ. :)


Dióhélyban nekem viszont annyi a véleményem róla, hogy egy hiteltelen ember.


Ha megengedsz egy történetet:


A 2000-es években amúgy volt volt egy híres zenekar, a Tokio Hotel, akkoriban nagyon menőek voltak (a zenekar ma is létezik, de már nem olyan híres).


A gitáros, Tom Kaulitz - aki ma Heidi Klum férje - nagy nőcsábász hírében állt. Bizony szexelt fanokkal is. A zenekar egyik dala (Reden) erről szól.


Csakhogy Tom Kaulitz soha nem ítélkezett mások felett. Nem próbált "megmondóember" lenni. Egy idő után pedig már vállalta azt is, hogy benne van egyéjszakás kalandokban. Amikor a Reden dal keletkezett (2006), majd így volt.


Szóval az ő "szexbotrányai" nem nagyon izgatták az embereket, senki sem dühödött fel. Tudtuk, hogy Tom milyen ember.

2022. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
28%
Ha lehet vele szexelni, akkor én most csak még jobban el szeretnék menni a koncertjeire.
2022. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Ezelőtt még csak nem is hallottam róla, sem a babájáról. Szóval részemről egy rajongót sem vesztett. :)
2022. máj. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
7%
Én a botrány után lettem a rajongója, amikor láttam az erkölcscsősz kommenteket, akkor ösztönösen a rajongója lettem. Akit a gyk-s nagyasszonyok és simpek nem bírnak az csak jó ember lehet. Nálam 10/10.
2022. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

En nagyon sok előadót hallgatok akikben csalódtak az emberek, hülyeségeket csinaltak, mégpedig azért mert a zenéjét hallgatom, az tetszik, nem ismerem őt mint személyt meg igazából le se szarom csak a zenéje érdekel 😃

Engem nem érint amit csinált.

2022. máj. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
18%
Még a barátnője is kiállt mellette. És több rajongója van mint volt. Szóval nem nevezhető botránynak.
2022. máj. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
22%

Jaj istenem.. a kapcsolatok 95 százalékában van megcsalas…

Elvitt a WC mögé vmi konnyuveru kiscsajt. Mi ebben olyan nagy téma? Nem értem

2022. máj. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

A 14-16 éves lányok nagy része telibe sz*rja, hogy a srác egy erkölcsileg vállalhatatlan, álszent szerencsétlen, mert jól néz ki, és jó a hangja. Ilyen egyszerű.


A 12-14 éves fiúk körében meg még menőbb lett, mint eddig volt, hiszen Azahriah már nagy fiú, ő már lányokkal szexel, míg 12 évesen még csak álmodozik erről az ember (legtöbbször..). Ő már azt csinálja, amiről ők még csak álmodnak.


Egyébként én azt gondolom, hogy a zenéjét attól hallgathatod és szeretheted is, hogy emberileg egy nulla. Csak körül kell választanod az embert az előadótól.


Az én kedvenc előadóm megölte a másik kedvenc előadómat, mégis hallgatom a zenéjét, függetlenül attól, hogy emberileg ő is egy nulla :D

2022. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!