Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki a botrány után is...

Valaki a botrány után is képes lesz a rajongója lenni Azahriahanak?

Figyelt kérdés
Mert én eddig nagyon el akartam menni egy koncertjére, de most mélységesen csalódtam benne. Már azon is elgondolkoztam, hogy egyáltalán hallgassam-e tovább a zenéit. Ti mit gondoltok erről az egész szex botrányról?

2022. máj. 25. 21:52
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
79%
A lényeg a megcsalás ! Megcsalta ! Csinál amit akar ! Mindenki a saját erkölcsi normája szerint cselekszik ! A társnak, tovább kell lépni, mert ha egyszer megesett, akkor máskor is megfog történni !
2022. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
1válaszoló ki volt akkor a miniszter és mi állt a beszédben? 2válaszoló amúgy ki s kedvenc előadód? És köszönöm szépen a többieknek is a választ!
2022. máj. 26. 15:33
 13/23 B.dávid.F válasza:
47%
Nem követem ,,munkásságát,, de azért ami történt még ember maradt
2022. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
40%
Akkor kérlek minden zenét fejezz be hallgatni. Szerinted a többi zenész soha nem csinált ilyet? Ne vicceljünk már. Ami gáz benne, hogy barátnőjét megcsalta... de azt intézzék el ők maguk között.
2022. máj. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

"A 12-14 éves fiúk körében meg még menőbb lett, mint eddig volt, hiszen Azahriah már nagy fiú, ő már lányokkal szexel, míg 12 évesen még csak álmodozik erről az ember (legtöbbször..). Ő már azt csinálja, amiről ők még csak álmodnak."


Azariah valószínűleg csak azokkal a lányokkal tud szexelni, akik eleve a rajongói, erre pedig nem lehet büszke, hiszen erre bármelyik ismertebb ember képes. Kíváncsi lennék, hogy vajon lenne-e a bátorsága/tudása az utcáról megismerni egy csajt, mondjuk egy olyat, aki soha nem hallott még róla. Oda merene-e menni, tudna-e valami jó szöveget mondani, amivel a lány érdeklődését felkelti, stb.


Szóval azért helyén kell kezelni a dolgokat. Szexelni bárki tud, de vele a hírneve miatt szexelnek, nem a személyisége miatt.


Egy normális nőt sem tud magának fogni, hiszen ki már ez a Luna? Pumped Gabó exe... Az ilyenhez hozzá sem tudnék érni egy olyan buta ember után, mint amilyen Gabó.

2022. máj. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
81%

15 ,,Szóval azért helyén kell kezelni a dolgokat. Szexelni bárki tud, de vele a hírneve miatt szexelnek, nem a személyisége miatt."


Persze, de egy 12-14 éves gyerek ebbe nem gondol bele, vagy ha mégis, egyszerűen nem érdekli :D Ennyi idősen az ember kb mindenkit megd*gna aki mozog és nem annyira ronda hogy elhányja magát az ember (Igen, onnan tudom ezt, hogy én is voltam ennyi idős, és a barátaim is voltak ennyi idősek)


Ugyanezért vannak ilyen kommentek is ebben a kommentszekcióban tippre 12-16 éves lányoktól, hogy ,,a kapcsolatok 95 százalékban van megcsalás", meg van aki még azt hibáztatja aki levideózta, mert ebben a korban még az ember nem érti hogy mit is jelent valójában a megcsalás


Mármint nyilván tudják hogy mit jelent a fogalom, és tudják, hogy a megcsalás egy "rossz dolog", de a valódi súlyát még nem értik meg, mivel ennyi idősen a legtöbb embernek még sosem volt IGAZÁN KOMOLY kapcsolata.


Ami a leggusztustalanabb az egészben hogy a srác 20 évesen ezeknek a naiv gyerekeknek a rajongásában fürdőzik és használja ki gusztustalan módon


Mert elvileg az a csaj akit elvitt is fiatalabb volt nála és igencsak nem 1-2 évvel, de erről "hivatalos" infóim nincsenek, szóval kezeld fenntartásokkal

2022. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
52%

Amúgy itt azt olvasom, hogy a művésznevét az Ószövetségből vette:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__1..


Ha ez igaz, akkor talán a Dániel könyvéből szereplő Azariásról van szó - ebben az esetben nem kellene használnia ezt a nevet.


Azariás ugyanis egy jóképű, elit családból származó, tisztességes és intelligens zsidó fiatalembernek van leírva. Akire még az Újbabiloni Birodalom is felfigyelt pár társával együtt, ezért tanulhatott ott.


Jobban tenné tehát Attila, ha letenné ez a nevet, mert semmi köze a bibliai Azariáshoz.

2022. máj. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
46%
*könyvében
2022. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
70%
Ki az egyáltalán? Sosem hallottam róla. Milyen sexbotrány?
2022. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
93%

Ez majdnem mindig így van. Akinek egyik oldalon 3 kerékkel több van, annak a másik oldalon 4-gyel kevesebb.

Kocsis Zoltán is botrányos szerelmi partner például, de a többi zenész is majdnem mindig.

Egyébként nem drogozik Azahriah?

Inni iszik, az kiderült.

2022. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!