Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan vágta le Amber Heard...

Hogyan vágta le Amber Heard Johnny Depp ujját?

Figyelt kérdés
Johnny Depp azt állította, hogy Amber Heard hozzávágott egy üveget és úgy sérült meg az ujja. De hogyan sérült meg egyetlen ujja, méghozzá úgy, hogy annak a végét levágta? Értem én, hogy valószínűleg feltartotta a kezét (lehet, én is így reagáltam volna ijedtemben), de akkor miért nem sérült meg a tenyere, vagy más ujja is? Az üvegdarab pont csak az ujja végéhez ért és olyan erővel ért hozzá, hogy le is vágta azt? Amber olyan erős, hogy ilyen hatalmas erővel hozzá tudta vágni? És Depp miért firkált a sérült ujjával a falra? Én nem állítom, hogy Depp hazudik, de ez nekem sántít, mert nem értem. Kérlek, itt ne gyűlölködjetek, csak válaszoljatok a kérdésre! Én csak ennek a technikai részét szeretném megtudni.

2022. júl. 20. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Engem az érdekelne, hogy milyen módszerrel kakilt az ágyba. Fölékuporodott, mint egy kutya és úgy?
2022. júl. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

A legújabb sztori az, hogy Amber valami üveggel vágta le amikor őrült módjára ki volt akadva, de az igazságot szerintem sosem fogjuk megtudni.


www.judiciary.uk/wp-content/uploads/2020/11/Judgment-FINAL.pdf

Ez itt a 2020as bírósági ügyük hivatalos ügyirata. A 75. oldal 369. pontján leirjak hogy a sérülés sok fejfájást okozott Depp csapatának, mert nem valami olyasmi volt, ami jó fényt vetett volna Deppre. A közeli barátja/munkatársa egy kiszivárgott üzenetben azt is tanácsolta valakinek, hogy hazudjon, és mondja azt, hogy nem tudja, hogy sérült meg Depp.


A 78. oldalon meg azt írják le, hogy Depp sorozatosan üzengetett az ismerőseinek és testvérének arról, hogy ő maga vágta le a saját ujját, és semmi sem utal arra, hogy Ambernek része lett volna benne.


Magyarán amíg nem ment a nyilvános pereskedés Amber és Depp között, addig Johnny egyetlen egy beszélgetésében sem utalt arra hogy Amber lett volna a tettes, a pereskedés alatt pedig a haverja és a csapata próbált szánt szándékkal ködösíteni arról, hogy mi történt.

2022. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az első válaszadót nem értem, miért írta ezt le. Speciel én el sem hiszem, hogy beleszart az ágyba. Azt elhiszem, hogy megütötte Johnny-t, de ezt nem. És még Johnny is azt mondta, hogy nem volt ott, ami bizony azt jelenti, nem is tudhatja. Megalázásnak mindenesetre jó volt. Én azelőtt hittem Johnny-nak, de ez a per számomra megmutatta, hogy sokkal aljasabb Ambernél. Nem is arról szólt a per, hogy bebizonyítsa az ártatlanságát, hanem arról, hogy lejárassa a nőt. És sikerült is neki.

A második válaszadónak köszönöm. Át is nézem azt a feljegyzést és elküldöm a barátnőmnek, mert őt is érdekli és cikket akar róla írni a Gportalos oldalán. Ezt az ujjlevágást én sem hittem el Deppnek amúgy. Egyszerűen nem tudtam felfogni, hogyan sérült meg egyetlen ujja.

2022. júl. 23. 07:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező el tudnád majd küldeni a barátnőd cikkét? Kíváncsi vagyok mit sikerült kibogoznia
2022. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hozzávágott egy törött vodkásüveget és úgy esett hogy leszakította az ujja utolsó percét.
2022. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam hogy Johnny a könyökével támaszkodott valahol és a keze meg lógott.
2022. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!