Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mást is kikészít a Nyerő...

Mást is kikészít a Nyerő párosból Dani viselkedése?

Figyelt kérdés

Még csak most láttam a tegnapelőtti adást, úgy gondolom, hogy egyszerűen vérlázító, mennyire nem áll ki Bea mellett. Ha szeretünk valakit, akkor nem tűrjük csendben, hogy lerosszindulatúzzák, aztán pláne nem kezdünk egy nagy kör előtt bratyizni velük. Nem az lenne a minimum elvárható, hogy legalább kérdőre vonja?

Dani szerintem remek példája a bántalmazó embereknek, akik mindig a másikat hibáztatják, nem nyújtanak támogatást, és még egy ilyen szituációban sem áll ki a párja mellett... fújj, felcseszett.



2022. okt. 14. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem Dani valamilyen szinten egyet értett Bécivel, mert mondta, hogy ő se szereti ha Bea felveszi ezt a stílust. De gesztus szinten megvédhette volna. Végig ellenszenves volt nekem Dani viselkedése Beával szemben, de néha tényleg sok volt a nő viselkedése meg az igaz, hogy nagyon szép és csinos, de el van szállva magától. De sokszor nagyon lelkes volt és boldog viszont Dani lehúzóan viselkedett. Szerintem kb azért vannak együtt, mert Dani sokat van külföldön így nincsenek annyit együtt.
2022. okt. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!