Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki lehet a pár napja kórházba...

Ki lehet a pár napja kórházba került drogos énekesnő?

Figyelt kérdés
2022. okt. 31. 06:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
72%
Hát andi tegnap rakott fel insta storyt sima topban volt és látszott a karja semmi vágás de még kötés se volt rajta úgyhogy lehet nem ő az
2022. nov. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim ***** válasza:
87%

Nem díjazom Tóth Andi viselkedését és soha nem szimpatizáltam a magamutogatásával, de szerintem egyértelműen NEM róla van szó.

Aki pár nappal ezelőtt még olyan válságos állapotban volt, hogy majdnem meghalt, csupa vér volt, nem vonul stúdióba, nem posztolgatna szelfiket magáról.

2022. nov. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
66%
Honnan veszitek, hogy ő posztolja, és hogy friss képek? Nem láttam őket, mert nem érdekelnek, de az, hogy valakinek a profilján megjelenik egy kép, semmit sem bizonyít, simán posztolhatta a manager is...
2022. nov. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
73%
Aki valamennyire is ismeri Andit, tudja hogy ha valóban ő írna ezeket a posztokat, akkor tele lenne káromkodással. A képek se frissek…
2022. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 anonim ***** válasza:
72%
A menager posztolgat, de Andi a kórházban van és még jó, ha le nem tartózhatták. Aki tönkre akarja tenni magát, azon nem lehet segiteni.
2022. nov. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
74%
Hát a barátja fellépett vagy 2 napja és onnan jelentkezett be hogy ott volt szóval elég friss
2022. nov. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:
65%
Valami Tóth Violetta az a nő (fogalmam nincs ki az, kehet rosszul is írtam le), remélem Andi feljelenti az összes szennylapot, nevetséges, hogy mekkora pofájuk van embereket rágalmazni.
2022. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
25%
Tóth Violetta nem énekesnő, ilyen néven senki semmilyen tehetségkutatónak nevezett vacakban nem szerepelt! És ha Tóth Andi rendes neve Violeta Andrea Toth, román személyi igazolvány szerint?
2022. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim ***** válasza:
66%

Tuti hogy ő az.

Tök egyszerűen tisztázhatná magát, egyszerűen bemenne valamelyik reggeli műsorba. Kis bájcsevej, promózhatná a készülő új lemezét stb. a menedzsere kihasználná ezt a lehetőséget, ha tényleg megtehetné, de nem teheti meg, mivel Andi nincs olyan állapotban.

Ehelyett régi képeket rak fel, régi felvételeket, mindenféle homályos utalásokkal stb. hagyjuk már…

2022. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:
76%

#19

Egyetértek, valami kamu hírt olvastam róla hogy videóban szerepelt, meg liveozott. Közbe se az instagramján, se tiktokon nincs róla semmilyen tartalom azóta, csak stock fotók, meg előkészített reklámok, meg ahogy írtad, nem nyilatkoznak azóta se és hallgatnak. Már régesrég lett volna egy telefonos bejelentkezős live akár a wc-ből is, hogy "sziasztok srácok, itt vagyok, mi a helyzet, mindjárt olvasok pár kommentet és válaszolok" vagy bármi, ha nem ő lenne, de sehol semmi nem volt :D Úgyhogy ő lesz az, és úgy tűnik nagyon el akarják titkolni.

2022. nov. 6. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!