Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki lehet a pár napja kórházba...

Ki lehet a pár napja kórházba került drogos énekesnő?

Figyelt kérdés
2022. okt. 31. 06:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim válasza:

#57,59,61,63,65,69

Egyetértek az előttem íróval. Szerintem mind tudjuk,hogyha megformálunk egy véleményt,egy adott témáról akkor lesznek olyan emberek akiknek eltér a véleményük a tiédtől. Ezt el kell tudni fogadni. Mert,ha sosem fogadod és ezáltal folyton generálód/generálni fogod a viszályt és te jársz a legszarabbul. Pláne,ha interneten teszed ezt,mivel mindenki ráfog jönni. Jelen esetben már mindenki rájött,ezáltal magadat állítod be bohócnak és járatod le magad. Tanuld meg,hogy az eltérő véleményeket is el kell fogadni,mert a világon nem csak te vagy egyedül és nem mindenki tud azonosulni a te gondolkodás módoddal vagy véleményeddel.


Kedves konfliktusban levők!

A többiek érdekében (gondolok itt azokra akik nem szeretnék a vitátokat tovább olvasni vagy azért mert,egyáltalán nem kapcsolódik a kérdéshez) légyszi folytassátok privátban vagy más közösségi portálon ami beszélgetésre alkalmas. Tudom,hogy nem vagyok moderátor vagy ehhez hasonló.

2023. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
0%

#71

Mintha te ezt annyira tudnád?! Könyörgöm ne te akard nekem megmagyarázni,hogy mit csináljak?! Senkinek semmi köze hozzá. Azzal veszekszek akivel akarok. #71 te meg ba..odj meg!

2023. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim válasza:
80%

Kedves kérdező,nem tudom mennyire aktuális még ez a kérdés vagy,hogy foglalkoztat-e bárkit a válaszom,ennek ellen leírom,hátha érdekel valakit.

Elég friss sztori az,hogy Andi bejelentette,hogy abba hagyja az zenélést. Indoklása és magyarázata közben elhangzott egy ilyen mondata: "az elmúlt időben minden módon próbáltam elpusztítani magam." (nem biztos,hogy szóról szóra idéztem,csak lényeget szedtem ki.) Ebbe a bizonyos pusztításba bele tartozhat az öngyilkossági kísérlet is,illetve a drog és a vagdosás. Ezzel pedig csaknem egyértelmű,hogy ő volt. Mikor napvilágot látott ez a hír,akkor VV Éva egy posztban említette,hogy Erdélyi származású énekes nőről van szó. Ez az állítás szintén igaz Andira.

Sokan nemazasrác videójának megnézése után arra tippeltek,hogy lefőtt énekesnőről lehetett szó,mint ahogy itt is valaki a hozzászólók közül megjegyezte ezt az opciót (a számát nem jegyeztem,sorry.) Szerintem nem túl jó ez a gondolat menet,mivel ha valóban egy lefőtt énekesről lenne szó,akkor valószínűleg nyilvánosságra hozták volna nevét,ezzel 5 perc hírnevet szerezve neki. De nem így történt.


"Nem kell rögtön mindig Andira gondolni,bármi ilyesmi történik" írta #57.

Tény és való,hogy ha ilyesfajta dolog történik akkor mindenkinek elsőre Tóth Andi neve villan be. Ez talán azért lehet,mert ő az aki Magyarországon szinte mindegyik interjújában kijelenti,hogy akart már öngyilkos lenni és nincs megelégedve magával,zűrős az élete. Ő az aki a legtöbbet hangoztatja ezt. Nyilván,nem mindig ő az,de az esetek többségében sajnos igen. Mint például most,olyan bizonyítékok kerültek napvilágra,melyeket igazán nehéz lenne megcáfolni,azzal,hogy nem Tóth Andi az.

2023. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:

#73

Ez mind igaz, a többivel együtt ez a kiegészítés is, viszont tökmindegy mennyi bizonyíték gyűlik össze, mennyi azt alátámasztó tény igazol valamit,, különböző forrásból, különböző vonatkozásban, akkor is ha oldalakon keresztül teljesen konzisztensen rajzolódik ki egy állítás hitelességére, a leleplezett nyilvánvalóságon túl is jelentkezik egy futóbolond, aki pszichés lázadásból túl akar kompenzálni valamit és elkezd bohóckodni hogy ő jobban tudja, mint a mellékelt ábra mutatja. Ez a jelenség megmutatkozik a tengernyi áltudomány és összeesküvés elmélettel is.

2023. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim válasza:
34%

#74

Mint láthattad nem azt írtam,hogy nem lehet rácáfolni a "bizonyítékokra",mert természetesen mint mindenre,erre is lehet. Csak igazán nehéz,mivel még ha nem is mondják ki nyilvános,hogy Andi volt az,szinte minden jel rá mutat.

Szerintem a kérdező nem azért tette fel ezt a kérdést,hogy "tudományilag alátámasztott" válaszokat kapjon, Sokkal inkább azért,mert kíváncsi lehetett arra,hogy ki milyen álláspontot foglal el ebben a témában,ki hogyan áll hozzá. Magyarul pletykákra és sajátos véleményekre,esetleg tényekre.

Amennyiben számodra zavaróak ezek a válaszok vagy netán a kérdéssel van problémád,akkor azt tudom tanácsolni,ugord át. Azzal,hogy ide írsz egy ilyen hozzászólást,ami értelmetlen,sőt még csak nem is kapcsolódik a kérdés témájához,nem jutsz egyről a kettőre,de nem is leszel több tőle. Felesleges ilyenre fecsérelned az idődet.


A gyengébbek kedvéért megjegyzem,#73 vagyok.

2023. márc. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:

#75

Neked akartam igazat adni, és abban megerősíteni azt a részt is amikor amit az utolsó bekezdésedben írtál. Ezzel szemben a te hozzászólásod minden pontja most megegyezik azzal, amit nekem címeztél az utolsó hozzászólásodban. Még az a rész is hogy csináljunk magunkból bohócot hogy itt "tudományoskodunk" egy ilyen témában mivel most is te fogalmaztál olyan stílusban mintha egy szakdolgozatot írnál.

2023. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim válasza:

#76

Rendben,köszönöm az értelmes hozzászólást! :D

2023. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:

#77

Semmi gond, nem te vagy az egyetlen, aki nem tud szöveget értelmezni.

2023. ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim válasza:

#78

Inkább nálad lehetnek a szöveg értelmezési gondok,ha nem ismersz fel egy egyszerű iróniát. :D

Amennyiben szeretnél még belém kötni,vagy nem tudtad értelmezni a leírt szöveget,akkor írj nekem privátban. Csakis azért,mivel szerintem senkit nem érdekel a mi vitánk.

2023. ápr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:

#79


Akkor miért spammeled tele fölöslegesen a vitáiddal ezt az oldalt ahelyett, hogy privátban írnál?

2023. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!