Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki lehet a pár napja kórházba...

Ki lehet a pár napja kórházba került drogos énekesnő?

Figyelt kérdés
2022. okt. 31. 06:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
42%

#60

Ha értelmetlennek tartod javaslom,hogy feleslegesen "szállsz velem vitába" nem fogunk egyről a kettőre jutni.


Ui:ha konkrét tényezőket TÉNYLEGESEN figyelembe veszitek,akkor rájöhettek,hogy nem ő volt.

2023. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
67%

#61

Rendben, köszönjük a véleményt.

2023. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
52%

#58

Elnézésed kérem amiért beleszólok ebbe és tudom,hogy nincs közöm hozzá.

De, igazat kell adnom #57-es nek,ugyanis ha nem tudod értelmezni a szöveget akkor azzal tényleg nem tud senki semmit sem tenni. Érdekes módon én tudom értelmezni és valamennyire azonosulni is a szöveggel,valamint szerintem érdemes elgondolkodni rajta mert van valóságalapja. A te kommented sem tesz sokat hozzá ahhoz,hogy rá jöjjünk ki lehetett a rejtélyes énekesnő. Például nekem sem szimpatikus a kommented mégsem kezdem el leírni azt,hogy "nem tudom értelmezni","semmi értelme nincs", "miért írsz ilyen hülyeségeket?","nem jó ellenérv" stb... Béna kötegedésnek érzem azt amit csinálsz,hogy még a legapróbb lényegtelen dologba is bele kell kötni,csak azért,hogy a másiknak nehogy jó vagy igaza legyen. Melegen ajánlom,hogy ne fecséreld ilyenre a szabad idődet,mivel ehelyett tehetsz másfajta,hasznosabb dolgokat is.

2023. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
23%

#63

Kedves utolsó, nagyon-nagyon levágós, hogy átléptél egy másik fiókba, és most onnan próbálod "megvédeni" magad. Elhiszem, hogy nem ez a célod, de ezzel még nagyobb bohócot csinálsz magadból, mintha csak szimplán elengedted volna. Ehelyett fölöslegesen telespammelted ezt a kérdést, ami előtt egy jó kis "oknyomozó" és értelmes diskurzus folyt az eszelős, kötekedős, bugyuta okoskodás előtt. A következő kommentedre nem fogok reagálni, mert nincs kedvem a neten éjjel-nappal egy anonim ember komplexusaival foglalkozni, a többiekre tekintettel legalább írj privátot és ne itt akard elrendezni a nézeteltéréseidet.

2023. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
61%

#64

Először is én csak elmondtam a véleményem,szerintem nem rajtam és más embereken kéne kitöltened a frusztráltságodat. Azt sem tudom ki az az illető akivel "konfliktusod" volt. Én csak elmondtam,hogy nem érzem jogosnak a kötekedésed. Szerintem itt egyedül te nem tudod elengedni a témát. Szerintem mindenkinek még a legnagyobb bugyutának is van annyi esze,hogy a saját fiókján a te szavaiddal élve védi meg magát. Én csak a #60-ast védtem meg,az adott tények alapján. Én ezt a témát innentől kezdve lezártnak tekintem kettőnk között a #60-asal pedig majd megoldjátok. Mert baromi nincs igényem rá,hogy rajtam egy számodra teljesen ismeretlen emberen töltsd ki a komplexusaidat. Ajánlani tudom,hogy bizonyíték nélkül ne rágalmazz meg embereket!

2023. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
14%
Utolsó válaszoló válaszai jelentve.
2023. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:
34%

#63,#64

Legyetek szívesek lenyugodni! Kérlek benneteket,hogy privátban vagy más platformon intézzétek mert szerintem senkit sem foglalkoztat a vitátok. Valamint nem igazán kapcsolódik a kérdéshez.

Kedves emberek! (ez most mindenkihez szól)

Tanácsként szeretném ezt leírni,hogy ha írtok egy választ akkor mielőtt megírjátok,legyetek tisztában vele,hogy lesznek olyan emberek akiknek eltér a véleményük és unszimpatikusnak fognak találni. Nem éri meg beleszállni az ilyen konfliktusokba,még akkor sem ha értelmetlen hozzászólást formál meg az illető.

Természetesen,senkinek sem szeretnék parancsolgatni ezt csak két említett személy vitájából okulva szerettem volna tanácsként megosztani.

2023. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:
0%
#64 válaszoló válaszai jelentve.
2023. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:
0%
#64 válaszoló válaszai jelentve lettek.
2023. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:
0%

#57, #59, #61, #63, #65, #67, #69


Papa, megjelent a neved mellett a pontozós arányod, amiből látszik, hogy ugyanaz a profil vagy és saját magaddal beszélgettél. 🤦🤦 Azt viszont tényleg nem értem, ha konkrétan szólnak is, hogy látszik hogy te írsz másnak feltüntetve magad, mert ennyire nem tudod ezt se jól csinálni, akkor miért erőlteted tovább, minek? Azért jársz fel hogy kreténkedj, szétoffold a topicocat, és erre vagy büszke magadban, gratulálok.

2023. jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!