Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki lehet a pár napja kórházba...

Ki lehet a pár napja kórházba került drogos énekesnő?

Figyelt kérdés
2022. okt. 31. 06:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
47%

"Dalokt ir"


Bárki tud dalokat írni, egy tingli-tangli sláger szövegét kb 10 perc alatt meglehet írni. A zene már más tészta, de ahhoz meg semmi köze, nem járt zeneakadémiára, egy hangszeren sem játszik.


"probal, klipeket forgat"


Nagyon megerőltető lehet a kamera előtt tátogni....


"szinhazba lep fel"


A port.hu egyetlen egy szerepét jegyzi, amiben bizonyára sokadlagos mellékszereplő.


"tv be szerepel"


Táncikál meg kornyikál, celebkedik. Kemény munka....

2022. dec. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:
52%
Ott a pont!
2022. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
63%
Legalább megtanulhatna valamilyen hangszeren játszani, de jobban érdeli a drog és a bulizás.
2022. dec. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
44%
Bizonyára itt mindenkinek hasznosabb nehezebb értékesebb értelmesebb munkája van. Meg egyebkent is sokkal faszabb mint bárki mas
2022. dec. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
65%

54


Bizonyára nem, de azért ne állítsuk már be a celebkedést kemény munkának, illetve művészi-alkotói tevékenységnek. Mert nem az.

2022. dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
64%
A celebkedés és az influenzkedés nem más, mint a munka imitálása, na és persze az ilyen típusú "éneklés és zeneszerzés" sem más, mint valami helyett póttevékenység. Nem ismerik a kottát, a rappelés megy, más szöveg nem stb. NEM művészi és nem alkotói tevékenység.
2022. dec. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem semmiképpen sem Tóth Andi lehetett. Mivel,az elmúlt időben rengeteg történetet,videót és bejegyzést rakott ki ő is és párja Marics Peti. Illetve,ha jobban belegondolunk,akkor rájöhettünk,hogy Andi boldog Petivel ezért semmi nagyobb oka nincs erre. Az tény és való,hogy neki is voltak mocskos dolgai. De, nem kell egyből rá gyanakodni. VV Éva megosztotta Facebookján,hogy az énekesnő Erdélyi. Ezzel azért jelentősebben leszűkítette a kört. De, például Tolvai Reni is Erdélyben született, lehet ős is az adott énekes. Szerintem az az elmélet nem igaz,hogy egy felkapott énekesnő lehet,nyilván van rá esély. Ha belegondolunk akkor lehet egy lefőtt énekes is. Továbbá szerintem az sem igaz,hogy ha "lejárt" énekesnő lenne akkor felfedték volna a nevét. Mivel az énekesnőnek nyilván jól jött volna az ha elhívják egy-egy tv műsorba,de a rajongók elítélik a drogot fogyasztó sztárokat. Illetve, az énekesek sem tolerálják a kábítószert így ez sem jött volna jól neki.
2023. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
31%

#57

Próbáltam mindegyik mondatodat figyelmesen elolvasni, átgondolni, de őszintén szólva egyáltalán nem értem, mi az érved és egyáltalán amit írtál, abból mi az az állítás ami egyáltalán ellene szól a feltételezésnek.

2023. jan. 7. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
66%

#58

Sajnos ha nem tudod értelmezni azzal nem igazán tudok mit tenni.

Én csak leírtam a véleményem,a feltételezésekről.

Valamint,ha jobban megfigyelted volna a mondataimat,szinte mindegyikben ott van a kulcs szó ami nem más mint, SZERINTEM. Ez röviden tömören azt jelenti,hogy FELTÉTELEZEM. Én nem feltétlen akarok ellene szólni de,alátámasztani sem tudom a feltételezés valóságalapját. Csupán,csak a véleményemet osztottam azoknak az embereknek akik hasonló álláspontot képviselnek,vagy érdekesnek találjak a hozzászólásomat.

Amennyiben valakinek nem tetszik vagy nem érdekli,akkor szerintem felesleges arra pazarolni az időt,hogy leírj egy ilyen választ. Nekem is unszimpatikus pár komment ennek ellenére mégsem írom le nekik a véleményemet...

2023. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
51%

#59

Oké, csak mi eddig konkrét tényezőket vettünk figyelembe, azokat ütköztettük, és ezeket felhasználva közösen jutottunk valamire, és meg is állapítottuk a választ. Lényegében már tudjuk, hogy ő volt, kicsit értelmetlen most ez a maszatolás.

2023. jan. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!