Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki lehet a pár napja kórházba...

Ki lehet a pár napja kórházba került drogos énekesnő?

Figyelt kérdés
2022. okt. 31. 06:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
79%

Pontosan. Először Lil G-t gyanúsították meg azzal hogy róla van szó, ő rögtön tisztázta magát live videóban. Ezek meg lapítanak mint kaksi a fűben, holott ez a román gránát Andika is minden szarral live-ba ment eddig mindig...

Vajon most miért nem? El lehet gondolkodni...

2022. nov. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim ***** válasza:
Eljárást inditott ellene a rendőrség titokban?
2022. nov. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is gyanús.

Ha tényleg nem ő lett volna, azonnal pofázott volna, hogy: “K@pja be az összes rosszmájú ember, aki ezzel gyanúsítgat, nem én voltam”.

De semmi nem jelent meg ezzel kapcsolatban nála. Csak beállított, PR mosolyos képek. Egyértelműen úgy lapít, mint akinek takargatnivalója van.

2022. nov. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim ***** válasza:
74%
Pontosan...
2022. nov. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:
78%

Hát ilyen háttérrel mondjuk nem is csoda ..

[link]

2022. nov. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 A kérdező kommentje:
Nemrég hallottam a TV2 táncos műsorába sem ment el Tóth Andi. Persze megmagyarázták, viszont már én is úgy gondolom ő volt az.
2022. nov. 9. 00:36
 27/83 anonim ***** válasza:
76%
A szomszédai már mondták h Andi volt az, csak a média be van szarva, nem merik leírni sehol🤣
2022. nov. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:
63%

Közben kétszer is nyilatkozott, egy insta sztoriban, amit törölt, és adott egy interjút a borsnak.


Ha eddig nem lett volna 100% (az volt), akkor ezek is csak erősítik, hogy ő volt. Ugyanaz történik, mint eddig, csak és kizárólag mellébeszél, és egyszer sem állította, hogy bármi ne lett volna igaz a hírekből. Csak kifogásolta hogy mennyire ráállnak egy botrányra meg miért kellett volna hogy ezért ne jelenjen meg a dancing with the starsban, mikor sok a dolga.

Mondjuk azért mert nyilván nem stúdióban háttérmunkázik valaki amikor egy főműsoridős megjelenése van :D De egyszer se volt még képes leírni, hogy "nem én vagyok az, nem voltam kórházban és nem vittek be drog túladagolással a kórházba", csak ez a folyamatos


Mellesleg ez a végtelen süket duma kísértetiesen hasonlít Curtisre is. Na mindegy, nem kell egy Sherlocknak lenni ehhez már szerintem.

2022. nov. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
63%
Most egy fellépést is lemondott, de nem mondta meg, hogy miért. Egyszóval Andi lebukott.
2022. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
46%

„Nagyon dühös voltam, amikor kiderült, hogy nem tudok menni ezen a hétvégén, de a döntőben, esküszöm, olyat fogok táncolni Andrei-jel, hogy mindenkinek keresztbe áll tőle a szeme. De félreértés ne essék, nem azért megyek vissza, hogy másoknak megmutassam, mi van velem. Csakis magam miatt. Imádom ezt a műsort, a zenét, a táncot. Egyedül ezek motiválnak, a gyűlölködés nem, azt úgyis kapom, bármit is csináljak” „Bármit csinálok, az nem jó. De kérdem én… miért követnek ennyien, miért érdeklek ennyi embert, ha utálnak? Kicsit visszás, nem?”


Állítólag ezt mondta. De gyanús, hogy tudna ilyen összefüggő mondatokat alkotni, vagy ismeri egyáltalán ezeket a szavakat.

😁😁

2022. nov. 10. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!