Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Dancsó...

Mi a véleményetek Dancsó Petiről ( Videómánia)?

Figyelt kérdés
Én jobban bírom a régebbi videóit de az új videókon is jót nevetek...

2022. dec. 23. 17:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Nekem a bájgúnár szó jut róla eszembe. Legutóbb akkor keveredtem oda, amikor csinált egy pulcsit és nekem tök abszurd volt, hogy ez meg mi és valami rohadt sok pénzért és a kommentek meg oda voltak. Érdekes így szembesülni vele, hogy mai nekem ilyen wtf ez meg ki az másnak szuper klassz.
2022. dec. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
99%

A régi Dancsó még jó volt, amikor a szobájában vette fel az anyagot, és inkább filmekről, videókról töltött fel, a feje ritkábban tűnt fel az alkotásaiban.


Ez a Dancsó egyáltalán nem hasonlít semmiben a régire. Évek óta leiratkoztam, nem nézem a videóit már.

2022. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
99%
Annak idején néztem tőle a filmkritikákat, szellemes volt, humoros, aztán önmaga paródiája lett. Szerintem megvan már vagy 5 éve, hogy egy darab videóját nem láttam, de lehet több is.
2022. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
A mostani videói azzok sz@rok őszintén a régiek viccesebbek és jobbak voltak. Egyáltalán nem nézzem már mert unalmas.
2022. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Én már régen sem szerettem. Intelligens, az nem is kérdés, de sokszor rosszindulatú és cinikus. Olyan, mint egy gyerekkorában össze-vissza abuzált gyerek, aki most visszaadja, amit kapott.
2022. dec. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%
ha megfigyeled mindig olyanokba áll bele akik képtelenek megvédeni magukat
2022. dec. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Egy beképzelt utolsó kis senkiházi. Még az elején bírtam is, de aztán beszippantotta a hírnév és egy egoista gusztustalan féreg lett.
2022. dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

Dancsó egy undorító videós, viszont azért lehet rajta nevetni, néha én is nézem de már utálom.


3 korszaka volt neki számomra. Ami irtózatosan ciki, hogy konkrétan LETÖRÖLTE A RÉGI VIDEÓIT!!! Az első korszakából egyik videóját fogom elmondani, de nem fogod már azt látni a csatornáján.


Első korszaka: Kinézetre egy koca srác, aki érdemi kritikát tudott csinálni. Legjobb példa erre egy magyar filmről a kritikája, ami Amerikát próbálja meg majmolni, irritáló módon. Dancsó egy videója szólt egy teljes filmről, ahol szakmailag is helytálló dolgokat mond el. Egyszer mondott benne olyat, ami nekem fel sem tűnt visszanézésre se, szóval azt éppen jó lenne megnéznem, de a videóját meg törölte.


Második korszaka: Itt már ilyen selyemfiús volt a kinézete, ami persze még önmagában nem baj, de azért érződik, hogy a kocka Dancsó eltűnt. Egy videója szólt egy adott videósról, itt már bőven több fikázás volt benne, de azért érdemi kritika is volt egyben.


harmadik korszaka: A kinézete olyan ripacs tipikus influenszeres lett. A videóiban sokszor csak adott tiktok videókra reagál, már az is eltűnt, hogy egy adott videósról csinál "portrét". Ennek a Dancsónak még az is tartalom tud lenni, hogy egy néger pasi a szemgolyóját mennyire tudja kinyomni, meg hogy egy pasi össze tudja ütni a saját vállait. Konkrétan hányingerem lett a váll összeütögetéstől, de a szemkidüllesztés is undorító, pedig alapvetően jól bírom a morbid dolgokat, meg valamilyen szintig az erőszakot is, de ez így túlzás volt, pedig nem volt se vér, se erőszak, de undor az igen.


Ezek ellenére tud még vicces is lenni, de ő süllyedt a legtöbbet a videósok közül. Egy Dezső Bence sosem volt minőségi tartalmakat gyártó minőségi videós, de Dancsó igen. Amik mellett nem tudok elmenni, hogy amikor szarrá oltotta a 14 éves kis srácot, meg amikor amúgy rossz dolgokból csinál videót. Az meg slussz szánalom, hogy egyik nézője hosszú kommentben kifejtette, hogy semmi rosszat nem mondott a 14 éves kissrácra, amikor az egész videó az ő alázásáról szólt.


AMi pozitívum, hogy sokszor alapból szar tartalmak szánalmas dolgaira mutat rá, de ezzel népszerűséget növel nekik. Nevetni is lehet a videóin, viszont már nem az Első korszakából hozott módon fogalmaz meg kritikát, mint abban az Amerikát majmoló filmben.

2022. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Emlékszem, készített egy videót arról, hogy a video info 1 "szakácsot" gusztustalanúl kigúnyolták, majd később ő is elkezdett rajta gúnyolódni, mint sok más trash tartalman. Egy igazi féreg. Bort iszik, vizet prédikál.
2022. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Betörni való képe van.
2022. dec. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!