Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » TheVR csatorna méltatlanul...

TheVR csatorna méltatlanul ennyire népszerű?

Figyelt kérdés
2023. jan. 4. 14:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%

Hogy én mennyire utálom a TheVR-t! Remélem törlik őket mihamarabb.


Amerikai videósok jobbak!

2023. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%

Attól függ, hogy mihez képest?

A kezdetekben voltak jó tartalmaik, de jó ideje nem követem őket.

A trash tartalmakhoz képest még most is hoznak valamilyen színvonalat.

2023. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem követem őket, de egy Henry Kettner, Abosi Barnihoz képest fényévekkel magasabb színvonalat képviselnek. Szóval biztosra vannak nála méltatlanabbak is.
2023. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Én szeretem nézni őket a podcast beszélgetős műsor is egész jó szokott náluk lenni
2023. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem követem/nézem őket. Néha láttam egy-két videórészletet tőlük, de azért szerintem a színvonalasabb videósok közé tartoznsk.
2023. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon nagy színvonal, hogy egy dagadt majom ordibál meg káromkodik, miközben videójátékokkal játszik.... Még játszani se tud normálisan.... Pfff!
2023. jan. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%

Ha már vr a nevük, hol vannak a vr játékok? Régen voltak.


Ezt magyarázza el valaki.

2023. jan. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

"Nagyon nagy színvonal, hogy egy dagadt majom ordibál meg káromkodik, miközben videójátékokkal játszik.... Még játszani se tud normálisan.... Pfff!"


Az nagyobb színvonal, hogy a náluk sokkal nagyobb követőtáborral rendelkező Körcsönyei Polla videóra veszi, ahogy a seggére edzést végez, aminek legnagyobb érdemi hatása, hogy ki lehet rá csapni? Mégcsak nem is rendes konditermi gyakorlatokat végez, csak ugye a csajoknak leginkább seggre kell gyúrni, meg nehogymár lemenjünk a konditerembe, ha otthon is tudunk kényelmesen edzeni, felszereltség és kifáradás nélkül.


Vagy hogy parókákat vesz fel és bohóckodik, rettentően ripacs módra.


Na ezek aztán színvonalasabb videók, ja nem. TheVR csávója legalább nem úgy futott be, hogy a követőtábora fele rá verte ki.

Én nem követem TheVR csávót, de van neki stílusa.

2023. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

"Nagyon nagy színvonal, hogy egy dagadt majom ordibál meg káromkodik, miközben videójátékokkal játszik.... Még játszani se tud normálisan.... Pfff!"


Vagy az mondjuk nagy színvonal, hogy Henry Kettner elmegy egy hotelszobába, majd a teraszon elkezd pötyögni a méregdrága Apple MacBook jával, vagy mijével, majd lemegy a tengerpartra a vízbe szórakozni? Vagy hogy olyan szinten gyerekes, hogy a 12 éves vagy hány éves húga érettebb és őszintébb nála? Vagy hogy csak jó külsejű csajokat hív meg magához, hogy bemutassa, hogy a szerencsés bombanőnek megadatott, hogy vele töltsön el egy hetet?


Hát ez is mekkora színvonal már. Ja nem.


TheVR csatornája minőségibb, mint sok népszerű videós ebben az országban.

2023. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 a_zs_1018 ***** válasza:
74%

Ez, hogy méltatlanul ennyire népszerűek nem is értem, hogy merül fel akárkiben is :D


A magyar tartalomgyártók közül kevesen vannak azok akik azt a minőséget megközelitik amit ők csinálnak. Az a baj, hogy sokan csak annyit látnak belőle, hogy Pisti játszik meg kiabál azt csókolom. Sokszor beszélnek arról, hogy mennyi meló van 1-1 videóban és, hogy mindig probálnak valami újat csinálni lásd a Tech és a nagy csatorna csatorna átalakulása és a Shortcut csatorna. Az elmúlt időszakban sok ember célkeresztjébe került a csatorna főként Pisti kommentjei és hozzáállása miatt de ez is olyan, hogy kinek mi


Arra a kérdésre, hogy miért nem csinálnak VR tartalmat hamár TheVR a nevük:

Azért mert rohadtul nincs normális VR tartalom, 2-3 éve megragadt ugyanazon a szinten. Minek csináljanak egy félig halott dologról videót ha a kutyát nem érdekli?

2023. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!