Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez az ember valóban az egyetle...

Ez az ember valóban az egyetlen Magyarországon, akinek a kizárólagos bevételi forrása a YouTube?


2023. márc. 14. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem fogom megnézni, én nem támogatok ilyen ingyenélőket.
2023. márc. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az egyetlen. Sok ingyenélő van, akiket valamiért felkapnak és kizárólag a médiából meg tudnak élni, sőt, egész életükben nem dolgoztak.
2023. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
ahhoz túl kevés a megtekintése
2023. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

100ezer követője van

Miről beszélsz? Az nem kevés. Attól függ, mire használja ki.

Private Sabina pl 20ezerrel is megkeres havi félmilliókat, de ő állandóan liveozik.

2023. márc. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az első egy szakmunkás "munkás", talán "melós", de még melókás SEM-szintű patkánysuttyó!
2023. márc. 14. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudtam hogy a jó öreg Bartos lesz már azelőtt, hogy a linkre kattintottam volna. Amúgy pumpolja az anyját rendesen, pont nemrég panaszkodott egy videóban hogy a mama otthonba akar vonulni és eladni a házat neki meg nem lesz hova mennie és pénze sem lesz többé az anyjától.
2023. márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bartos!
ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!