Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki ez a Lénárt Évike parapszih...

Ki ez a Lénárt Évike parapszihologus mágus mert a Berki Krisztián kapcsán tele az internet, tévé vele ez egy újabb eltitkolt szeretője Krisztiánnak?

Figyelt kérdés

#Lénárt #mágus #Berki #Lénártévike
2023. máj. 1. 14:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Akkor mégis hová tegyem milyen kategóriába? Hiszen a tévébe is ezoterikus hírként közlik.
2023. máj. 1. 16:16
 2/4 anonim válasza:
Puskás Peti unokatestvére
2023. máj. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ez a nő pénzért (nem is kevésért) jó nagyokat lódít, amit a kevésbé iskolázott emberek bevesznek. Addig tud tevékenykedni, amíg vannak rá "vevők".

Magam is megtapasztaltam, köze nincs az igazsághoz, amiket jósolgat. Úgyhogy messze kerülendő. Menjen el és dolgozzon normálisan, mint egy tisztességes állampolgár!

2023. máj. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam azóta a nőnél halott idéző szeánszon és nagyon brutál, mindent tudott, amiről semmi infót nem találhatott a neten, számomra Lénárt Évi hiteles, de természetesen mindenki maga dönti el számára ki a megfelelő, én tettem egy próbát és megérte, Évi mindent tudott!
2023. júl. 30. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!