Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van létjogosultsága a...

Miért van létjogosultsága a herby féle ingyenélő youtubereknek?

Figyelt kérdés

A videobol nekem az jön le, jogy kb csak naploza a napi tevekenyseget,nem nagy baratja a munkanak es szerintem tul sok alkoholt fogyaszt...



Megis kinek van igenye egy ilyen trash tartolamra youtubeon?


2023. máj. 29. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Vannak nàla sokkal rosszabbak. Szeretem mert vicces, kreatív videókat csináltam, a gameplay-eket, életfilókat, kaja vlogokat szeretem nézni tőle meg az animációs sorozatokat amiket régen csinált. 2012 május óta követem, tény hogy akkoriban régen amíg Székesfehérváron lakott a Diával jobb volt a színvonal, dehát rajta nőttem fel kb.
2023. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Ezres kaja videói szerintem is jók.
2023. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Régen jó volt ő is sokan szerették a kreatív, animációs videói miatt főleg. Manapság csak napi vlogokat csinál, de azért vannak hasznos videói is én azokat szeretem amikor az anyjánál van és be mutat olyan konyhai gépeket amikről még nem is hallottam vagy pl most a fürjes videói is jók azok számára akik gondolkoznak ilyesmiben. De én azt mondom ez még mindig jobb azoknál akiknek csak annyiból áll a youtube csatornája, hogy "24 óráig csak lila kajákat ettem" vagy megkóstolgatja a gyorséttermek kínálatát vagy valamilyen termékeket reklámoznak.
2023. máj. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, valószínűleg néhány év múlva már azok is megunják, akik most nézik. Aztán majd neki is csak a trolljai maradnak, mint SoDI-nak.
2023. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Pl mert nézitek.
2023. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Éppen ezért nézzük mirroron keresztül ezeket a trashcelebeket.
2023. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
#6 black mirroron? :)
2023. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!