Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Én paparazzi szeretnék lenni,...

Én paparazzi szeretnék lenni, ez normális?

Figyelt kérdés
Egy kisgyerek sem mondja azt amikor megkérdezik mi akar lenni hogy én paparazzi szeretnék lenni!Ez normális? Ha tudtok valami értelmeset mondani írjatok! (:
2010. okt. 15. 21:31
 1/6 Nyokee ZsoltTinKA ***** válasza:

Nem lesz bárkiből egy csapásra paparazzi. Főleg Magyarországon nem, ahol ilyen értelemben vett "sztárok" nincsenek, így kereslet sincs rájuk.

Csak Amerikában érdemes, de ahhoz meg szinte anyanyelvi szinten kell tudnod (amerikai) angolul.


Szerintem tanulj újságírást vagy fotózást, és ott lehetőséget adnak arra, hogy megtanuld kezelni a fényképező gépeket. Nem csak azt kell megtanulni, hanem hogy milyen kompozíciók vannak, beállítások, képkivágások, stb...

Először ingyen kell produkálnod majd magad, aztán felvesznek egy ismeretlen, nevenincs újsághoz, majd szépen lassan előre haladva ismertebb leszel szakmai körökben (ha jól csinálod a munkád), és ha lesz elég pénzed, mehetsz Ámerikába, ahol kezdheted elölről az egészet. Ja és persze, tehetség is kell, hogy jó képet tudj csinálni, na meg türelem, hiszen egy maximalista paparazzi képes napokat egy helyben ülve, feküdve, stb várni 1 fotóért, amit aztán elad valamelyik újságnak.


Szóval jól gondold meg, hogy tényleg ezt akarod-e csinálni...

2010. okt. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális! Legyél előbb profi fotós, aztán hajrá. Azért nálunk is szép pénzeket lehet leakasztani 1-1 jól sikerült, főleg kompromittáló fotóért. Hajrá!

Még mindig jobb, mint amikor valaki profi bérgyilkosnak készül.

2010. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! (:
2010. okt. 17. 08:46
 4/6 anonim válasza:

Szia

Persze hogy normális,

Miért ne lenne én is az szeretnék lenni

Biologia

Orvosi

ÉS PAPARAZZI

valamilyek ezek közül fogok menni de szerintem az orvosi lessz

SOK SIKER HOZZÁ

2011. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ! :))
2011. márc. 17. 17:00
 6/6 anonim válasza:

2011-01-04 16:24


remélem azóta megtanultál helyesen írni, mert ha rajtad múlik valaki receptje , lehet bele is hal a gyógyszerbe amit kivált majd ...

2012. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!