Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen ember valójában Opitz...

Milyen ember valójában Opitz Barbi?

Figyelt kérdés

Rengeteg híroldalon látom őt és családját különbnél különb történetekkel, szégyenteljes hírekkel, mocskolódásokkal. Élőben személyes találkozás során velem rendkívül lenéző, öntelt, és megvető módon viselkedett. Fotót szerettem volna, aztán inkább már nem. Ismeri valaki közületek közelebbről? Valóban ilyen személy? Én rá szavaztam az x faktorba végig és csalódtam benne.

(L.19.)



2023. szept. 5. 07:36
 1/5 anonim válasza:
88%
Drogos kurtizán.
2023. szept. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
36%

Szerintem tuti sub

Pasija uralja

2023. szept. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Közönséges és buta. Ez látszik rajta, ezt nem tudja megjátszani. Valószínűleg az életben is ilyen.
2023. szept. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eleinte egy kedves, vissza húzódó lány volt vagyis annak látszott mikor anno az x faktorban volt vagy más műsorokban. Szerintem őt is el vitte a hírnév rossz irányba mint pár előadót. Pl Tóth Andi is egy szép, aranyos lány volt annó az X Faktorban viszont utána eléggé lecsúszott, alkohol és drog függő lett. Most kezd megint magához térni. Sokan nem bírják ezt felhajtást, a róluk szóló botrányokat, meg hogy nincs magánélete mert mindent megírnak róluk. Több híresség is lett már emiatt öngyilkos. Andi már ki lépett ebből reméljük Barbinak is sikerül lépni valamit és vissza tér önmagához. A barátjával meg végleg szakítania kellene meg a szüleivel megszakítani a kapcsolatot, ha ennyire rosszban vannak és kezdeni egy önálló életet.
2023. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lusta
2023. szept. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!