Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bochkor tényleg angol szakot...

Bochkor tényleg angol szakot végzett?

Figyelt kérdés

Irodában kell hallgatnom a csodás műsorukat, és feltűnt, hogy mennyire rosszul ejti az angol szavakat, pl. "meDörsz" (Nothing else Matters) vagy "ivöneszensz". A flap T helyett sima d-t ejt.


Tudom, hogy sosem volt egy lángész a pali, de ha tényleg angol szakot végzett, hogy lehet ennyire rossz a kiejtése?



jan. 8. 09:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

10:


Mondjuk leírtam az egyik hsz-emben, hogy azért Bochkornál azért vicces a dolog, mert egy borzasztóan arrogáns, öntelt ember. Egy ilyen ember esetében azért megnőnek az elvárások.

jan. 10. 11:03
 12/17 anonim ***** válasza:
10%
#11 nekem az olyanok is nagyon önteltnek tűnnek akik az említett kiejtest kritizálják. Lehet hogy azért mert az enyém sem tökéletes, de engem mondjuk nem is zavar. Az angolok sem beszélik hibatlanul a magyart. :)
jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12%
Azt sem tartom kizártnak hogy ez rádiós kiejtés a könnyebb érthetőség kedvéért, tudod, mint a légiirányítóknál.
jan. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%
Mik a magyar közízlés elvárásai egy reggeli rádióműsorral szemben? Folyamatosan, idétlenül vihogjanak, legingább alpári témákról és átlag Pista tudjon betelefonálni, mert neki is jár az 5 perc hírnév.
jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%
Bocskor egy műveletlen bunkó.
jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Jártam angol tanfolyamokra a mélyszocializmusban is, mondjuk a hetvenes évek végétől. Ott szerzett tapasztalataim alapján mondhatom, szerintem Bochkort a szocializmusban az NDK-ban pont így tanították, ahogy beszél. Ott nyilván az ideológia nem engedett egy pár angol nyelvű lektort se, mint ahogy idehaza a nyolcvanas években már biztosan volt a főiskolákon is, nemcsak az eltén. És amikor orosz államférfiak vagy német nagyvállalati tudorok úgy beszélnek, hogy dzö szpún, akkor rá lehet jönni, hogy a kiejtés, hát az csak egy dolog.
jan. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

16:


Lehet benne van, és láthatóan Bochkor nem nagyon képzi magát, mert más témákban sem túl naprakész, így maradt az angoltudása is azon szinten.

jan. 12. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!