Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért félt Benny Hill a...

Miért félt Benny Hill a nőktől mikor egyáltalán nem volt csúnya?

Figyelt kérdés

Női szemmel kifejezett cuki pasi volt, szerintem volt szexepilemje


[link]


jan. 12. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rám is azt mondják, hogy aranyos vagyok, de ez csak azt jelenti, nem akarnak megbántani, amúgy egyáltalán nem vagyok vonzó.
jan. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a szexepilem?
jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Lehet kicsi volt a kukija.
jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nem lehet tudni erről. A filmjeiben jóval fiatalabb nőket nézeget nyálcsorgatva, ez biztos elvette a korosztálya kedvét. Persze lehet, hogy más oka volt. Nem biztos, hogy nem volt népszerű a nőknél, de az sem, hogy akart párkapcsolatot, felesleges találgatni.
jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hintalow ***** válasza:
100%

Rendkívül introvertált, kicsit kényszeres ember volt, az utazást szerette (azon belül is Franciaországot) nagyon ha jól emlékszem, nem igazán találta meg a kapcsolatot nemhogy a nőkkel, de úgy általában az emberekkel sem.

Voltak találgatások arról, hogy homoszexuális volt (kicsi az esély rá) de arról is, hogy csak kicsit aszexuális lehetett inkább.

Emellett betegesen takarékoskodó volt, soha nem volt saját lakása, autója sem, milliomos létére foltozgatta a saját ruháit. Nem volt jó parti, sem könnyű eset.

jan. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%

"Női szemmel kifejezett cuki pasi volt"

Csakhogy te egy férfi incel vagy, akinek már nem ez az első Benny Hilles kérdése. Te honnan tudod, hogy női szemmel ki cuki pasi, és ki nem?


Férfi szemmel szerintem rusnya.

jan. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!