Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Johnny Depp (*_____*) vagy...

Johnny Depp (*_____*) vagy Adam Lambert ( XD )?

Figyelt kérdés
Barátnőm és én ezen vitázunk már rég, én Johnnyra míg ő Adamra voksol. Szerintetek?
2011. máj. 29. 07:25
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim válasza:
Egyértelműen Johnny Depp
2011. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
Johnny Depp!!!
2011. jún. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 Bogee123 ***** válasza:
4%
Nem tíz éves vagyok ti nyomorékok és igen és maúgyis adam szarrá van sminkelve folyton meg egy nagy GAY nekem inkább johnny depp mert jól jáccik :D és nemérdekelnek a hülye hozzászólások..
2011. jún. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
81%

Uff ostoba liba. Nem az a gond ,hogy neked inkább Johnny ,hanem ,hogy annyira ritka kevés agyad van ,hogy még a véleményedet sem tudod megfogalmazni! Johnny Depp pedig nem "jáccik" ,max. játszik. Mielőtt homofóboskodsz ,megtanulhatnál írni, cica...

Végre észrevehetné a hozzád hasonló félrenevelt idióta,hogy nem attól lesz nagyobb ,ha ilyen véleményeket irogat.

Ha meg nem vagy 10 éves,akkor még nagyobb szégyen,hogy nem tudsz leírni egy egyszerű magyar szót. Ásd el magad szerintem...

2011. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
100%
ma 11:25 Lefogadom, hogy fogalmad nincs róla mi az a szexualitás, csak utálkozol mert az a trendi! Ez lehet, hogy a te baráti körödben menő, talán majd kinövöd! De gondolkozz el azon, hogy mik az igazi értékek az életben!
2011. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
52%

Egyértelműen Johnny Depp, még akkor is, ha jóval idősebb!


[link] - Johnny Depp


[link] - Adam Lambert


Szerintem ha ránézünk a két képre, rögtön szembetűnik a különbség!

2011. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó,ez annyira relatív. Én is tudnék linkelni olyan képet Johnny-ról ,ahol jobban néz ki ,mint Adam,de olyanokat is össze tudnék rakni ,ahol Adam mutat sokkal jobban.

A különbség pedig persze hogy szembetűnő ,hiszen két teljesen különböző karakter.

Mindkettőt imádom,de attól függ honnan nézzük. Johnny a pasi,Adam pedig végtelenül gyönyörű.

[link]

[link]


DE ha már itt tartunk, ő sem annyira "nőies". Nyilván feminin valamilyen szinten,de pl itt: [link]


Alapvetően mindkettőt más miatt lehetne mondani. Adamet a külseje mellett a kisugárzása teszi vonzóvá,ahogy Johnny-t is.

2011. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
-.-"
2011. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
Ha itt valaki "fennakadt" azon, hogy Johhnyt lecukizod... :D Ajjjajj, én 50-60 éveseket is leszoktam cukizni. :D Amúgy kinézetre abszolút Johnny, nekem a férfias pasik jönnek be. (szóval se Adam, se Pattinson, se semmi hasonló :D)
2011. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:
Jáájjj.... Én nem akartam, hogy ilyen viták legyenek, én csak megkérdeztem xD De amúgy igen, én is cukiztam már le sok mindent, és mindenkit egyaránt :D
2011. jún. 12. 14:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!