Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Johnny Depp (*_____*) vagy...

Johnny Depp (*_____*) vagy Adam Lambert ( XD )?

Figyelt kérdés
Barátnőm és én ezen vitázunk már rég, én Johnnyra míg ő Adamra voksol. Szerintetek?
2011. máj. 29. 07:25
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
Neki sem mindegy, és nem szűk, hanem vékony! különbség ember!
2013. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:

még mindíg az utcsó vagyok

1.Akik azért nézik le Mr.Lambert-öt mert homoszexuális(nem is tehet róla!) Azok legyenek szívesek a sztereotípiáikkal elmagyarázni a pit bullomnak, hogy ő egy agresszív kutya, és nem a szomszéd kis gyerekeket kell pofon nyalogatnia.

2. Adam számomra nem a legjobb férfi a világon hanem az egyetlen férfi a világon akit egyáltalán hím neműnek tudok mondani, a többiek nyávogó nyálas majmok, bármennyi idősek, vagy szteroidos lufi állatok!

3. Adam TÖKÉLETES! Szent és sérthetetlen, amit csinál az minél "rosszabb" annál jobb! És Ad keményebb mint JD mert Adnek legalább volt dolga a rendőrökkel

4. Adam hihetetlenül férfias és tüzes, férfiakkal leginkább de még nőkkel is (pl. Ke$ha) volt egyéjszakás kalandja és a 3. pasijánál tart.

5. Jonny Depp-nél még az országút is fiatalabb, Adamelőtt meg az egész élet ott van.


Hát röviden ennyi. nem feltétlen veszekedni akarok de Adamet (a gyerekeim leendő apját :D /milyen kár hogy ez nem válik valóra a távolság miatt...mondjuk én milliókat fizetnék neki egy kis üvegcséért/)Megvédem, és magasztalom! most lehet le őrültezni engem....

2013. márc. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:

és akk én is kemény vagyok mer bevarrnak egy 2 évre a sittre? v mi a f@sz?

és nem lehet helyes attól mer éppen idősebb :D? lehet h 50, de van egy kisugárzása amitől szexi lesz.

részben am a homoszexualitásról ő is tehet, hisz az ember mindegyik biszexnek születik én szerintem, csak magad döntöd el melyiket szereted. és a társadalom nagyba befolyásolja a nemiséged, hisz ha már meleg vagy elítélnek.

2013. márc. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:

"4. Adam hihetetlenül férfias és tüzes, férfiakkal leginkább de még nőkkel is (pl. Ke$ha) volt egyéjszakás kalandja és a 3. pasijánál tart. "


igen ez abszolút a férfiasságra utal h már a 3. pasija van...

Johnny hiába 50, most egy 26 éves bnője van, Amber Heard (bár úgy tudom h lelépett a csaj, de nemtom mi igaz belőle :D )

2013. márc. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
A barátnő már nem menő a pasiknál, szal Adam !
2013. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
Adam ISTENIII! 50 éves hapsi...pffff! Remek lehet az ágyban (horkoló bajnok)
2013. márc. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

és még vmi. Adam érzéken, de egyben egy macho szóval, Ahh! A világ ura lehetne, sőt én minden 'férfit' (mint mondtam nekem csak Adam az) kiheréltetnék, nehogy már a mocskos génjeiket tovább vigyék! Adam viszont...

nem biszexnek születik vki, ez nem döntés kérdése sík h. nézz utána egy orvosi lexikonban kis pofa!

Adamben semmi önuralom, semmi gátlás nincs! Imádoooommm!

2013. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

akinek semmi gátlás, semmi önuralma azt szokták bunkónak hívni felénk...

am nekem 8, felőlem kis is sz....tod Adam-et, akkor is lesz@rom. de semmi értelme h itt írogatod huh ilyen pasi olyan pasi, van nála sokkal jobb is. itt nem csak Johnny Deppre gondolok.

2013. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!