Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok ahoz hogy Damu...

Mit szóltok ahoz hogy Damu Roland 4 év letöltendők kapott? Sztem megérdemli. Szerintetek? De ha ahoz hasonlítom hogy Stohl Adrás csak 5 hónap letöéltendőt kapott akkor ez az ítélet nem volt igazságos.

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 20:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A másodfokon eljáró bíró férfi volt, ő adta a mostani jogerős ítéletet.
2012. márc. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
77%

egyeltalán nem objetív a magyar törvényhozás. Akár a barátnőd is kiatlálhatná ezt, holott nem tettél ilyet.


Nem védem Damut, de PAlácsik Tímea nem szimpi. ÉS ha már nőről van szó, akkor minedenki a védelmre negy. ÉS mi van ha ő a ludas?


Meg tt vannak a szánalmas tüntetők.. botrány.. vicc. Azért ne már feltételezések alapján ítéljünk el valakit, mert a kedves tiimike aztat mondta...


biznyítja be, ja hogy elég neki sírni és máris elhiszik?


Jó voltak erőszakos esetei, de nem hinném, akkor ismét megtette..


Áldozatnak tartam Damut, akármilyen faragatlan egy bunkó ember. Szóval egyeltalán nem pártatlan az ítélkezés. A nőket mindenki véde, a de a másik oldalt már nem.. mert ugye ő férfi és máris erőszakolt.. ez mi? Ha nem diszkrimináció?

2012. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

többet adtam volna neki.

http://www.youtube.com/watch?v=iA2l3qaIxgY&feature=related

itt egy másik nő is beszél róla hogy mit tett vele.

damu azt mondta hogy nem tagadta a bíróság előtt hogy megütötte, erre kiderül hogy mégis tagadta... stb. stb.

na, akkor most damu vagy a csaj hazudik?

költői kérdés..

2012. márc. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!