Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Friderikusz Sándor homoszexuális?

Friderikusz Sándor homoszexuális?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 10:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
18%
anyádat szidd, ne a nagybátyám. és az eset valóban kb 15 éve történt, nem véletlen voltak betojva h kiderül, mert akkor még a melegséget se nagyon ismerték itthon. erről ennyit hülyegyerek.
2012. jún. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 AmonRae ***** válasza:
18%

Ne civakodjatok! :)

Tényleg, a Kulka Johnny nem volt benne?

2012. jún. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 A kérdező kommentje:

A Csonka&Fridi sztorit én is olvastam már, igaz ezen az oldalon :D

Kulka mással tolj sztem :)

2012. jún. 3. 08:33
 24/62 A kérdező kommentje:

*tolja


Fridi melegbárokban? Mit csinál ott, elég öreg már a fiatalokhoz, nem? :S

2012. jún. 3. 08:34
 25/62 anonim ***** válasza:
84%

21-es: Bocs, de ezt nem hagyhatom szó nélkül. :D

Mi az, hogy nem ismerték itthon a melegséget. Melegek mindigis voltak, max kussoltak róla. Ez nem a rendszerváltás vívmánya! :D

2012. jún. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
36%

"lehet hogy a te szádon Csonka Pici segge terjedt, de az én számon biztos nem."

Bocs, de nem nevettem, pedig ha valóban vicces az, amivel savaznak, akkor szoktam nevetni, de ez inkább szánalmas volt. Az, hogy számodra ismeretlen a pletyka azon szinonimája, hogy szájról-szájra terjed, az a te szegénységed s még föl is hívod rá a figyelmet. S hogy te nem hallottál erről, az azért lehet, mert akkor még az oviban rollereztél.

Nem gondoltam volna, hogy ezzel a sztorival vitát generálok, azt hittem, hogy ezt szinte mindenki hallotta, s mindenki így hallotta, mivel én még senkitől nem hallottam másképp, esetleg más szereplőkkel.

2012. jún. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
72%

a rendszerváltáskor a többség nem nagyon ismerte a melegség fogalmát, pl falun abszolút ismeretlen volt. a nagyobb városokban pedig viszolyogtak tőle és mindenképp negatívan álltak volna hozzá, hiszen a rendszerváltás előtt még csak beszélni sem szabadott ilyenről. ennyi.


Kulka is meleg, Lang Györgyi meg leszbi, ezért volt egy időben, 90-es évek elején, hogy "jártak". Egyfajta alibi volt mindkettejüknek, hogy ne derüljön ki. Valljuk be, ma sem mindig könnyű melegként, hát még akkor.

2012. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
50%

"a rendszerváltáskor a többség nem nagyon ismerte a melegség fogalmát, pl falun abszolút ismeretlen volt. a nagyobb városokban pedig viszolyogtak tőle és mindenképp negatívan álltak volna hozzá, hiszen a rendszerváltás előtt még csak beszélni sem szabadott ilyenről. ennyi."


ez természetesen hülyeség. legfeljebb a te környezeted (feltételezem, falun) nem ismerte. a dunakorzó, és bizonyos pesti szórakozóhelyek a 80as években is már meleg törzshelyek voltak, és akkor is volt rengeteg "közszereplő" akiről tudni lehetett. de nézheted Gobbi Hildát is, akiről az ötvenes években is mindenki tudta, h leszbikus volt. egyedül a kifejezés volt más, nem melegnek, hanem b.uzeránsnak, b.uzinak vagy homokosnak nevezték

a katonaság, a börtönök meg amióta civilizáció van, teli voltak melegekkel az összezártság miatt

2012. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
27%

1. nem falun nőttem fel

2. a dunakorzó mióta falu?


igen, pesten volt ennek kultúrája, de akkor is hallgattak róla a legtöbben, nem úgy mint ma. de mindegy nem fogok erről vitázni, pláne nem egy pesti kis majommal, aki azt hiszi, h ami pesten történik, az a világ.

2012. jún. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
31%

2. a dunakorzó mióta falu?


nem irtam ilyet. tényleg kár vitázni róla, ezzel alá is írod, hogy védhetetlen hülyeség, amit irtál az előbb. nem vagyok pesti :)

2012. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!