Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Friderikusz Sándor homoszexuális?

Friderikusz Sándor homoszexuális?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 10:22
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim válasza:
61%
Miért fontos ez? Szerintem ez magánügy! Mindenki úgy csinálja ahogy akarja, a baj az, hogy ezzel foglalkoznak emberek, és felvonúlnak, kérkednak a másságukkal. Miért nem lehet ez az ő magánügyük? Úgy csinálják, ahogy nekik jól esik. Nekem se lenne jó, ha valaki azt mondaná, miért a férjemmel és miért nem a szomszédasszonnyal csinálom. Legyen már egy kicsit jogunk azt tenni ami nekünk jólesik, anélkűl, hogy megmagyarázzuk vadidegen embereknek!A szex legyen magánügy!!!!!!
2012. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 saqseq ***** válasza:
48%
Teljesen igazad van .egyet értek.De akkor is országos buzeráns mind a kettő!
2012. jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim válasza:
78%

elméletileg ők melegek:


Alföldi Róbert színész


Antal Imre műsorvezető


Bende Zsolt operaénekes


Csere László színész


Csonka András színész


Gálfi László színész


Erős János bankár


Friderikusz Sándor műsorvezető


Jeszenszky Géza táncpedagógus


Juszt László riporter


Karinthy Márton rendező


Hegyi Gyula politikus


Kalamár Tamás televíziós producer


Kerényi Miklós Gábor színház vezető


Kulka János színész


Markó Iván táncművész


Mohai Gábor bemondó


Melis György operaénekes


Nárai Tamás divattervező


Paudits Béla színész


Pntér Dezső újságíró


Tabajdi Csaba politikus


Tolvaly Ferenc producer


Orosz József műsorvezető


Kozma atya egyházi vezető


Warnus Xavér orgona művész

2012. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
62%
Ebben a felsorolásban több nős is van, vagy akkor ők biszexuálisok? Pl. Juszt, Melis, Kerényi
2013. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
37%

valamelyik nap láttam Orosz Józseffel egy riportot ő is beszélt a feleségéről, karika gyürü volt az ujján. Te szerinted akkor ő is bi? vagy az asszony csak alibi? Esetleg személyes tapasztalatból állitottad ki a meleg igazolást?

Aki azt mondaná egy esetben is, hogy igen nekem volt személyes tapasztalatom ezzel is meg azzal is akkor hihető (már ha nem hazudik) de ez mind csak találgatás, egyébként meg azzal értek egyet aki azt mondja, hogy a szex magánügy és az akkor jó ha a hálószobába marad!!!!!

2013. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:

Ami Orosz Józsefet illeti:

http://www.youtube.com/watch?v=TCOPQVV7A8M

2013. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen hülye kérdéseket! Senki sem tudja csak Friderikusz! ._.
2013. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim válasza:
12%
Úristen! Ennyi gonosz koboldot egy rakáson! Csaj vagyok, de inkább élnék alibiből egy meleg pasival, mint ennyi rosszindulatú, pletykás f.kalappal! Bocs, ha véletlen van kakukktojás is (csaj) a fészekben!
2013. jún. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim válasza:
100%
40/48 Nem vagyok homokos! Az élet viszont tud olyan dolgokat produkálni, amit még te sem hinnél el. Szüleim ismerősei a szocializmusban magas poszton élvezkedtek, és köztudott melegellenesek voltak, főleg a férj. Iker fiaik születtek, akik közül az egyik nagyon erősen sivatagos lett. Nem írnám le a folytatást, mert eléggé ismertté vált az eset minden vonatkozásban városunkban. Gondold el, ha neked lesz ilyen gyereked!
2013. jún. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
55%

Évek óta ez van a köztudatban, de én nem nagyon hiszem még most sem.


Fridin nagyon látszik az, hogy szereti a szép nőket.

Molnár Csilláról írta első könyvét (ő is nagyon tetszett neki az tuti) aztán a 90-es években a showjában is rengeteg szép, ismert modellt hívott meg (Claudia S. Cindy C. Naomi C. ez utóbbiról egy másik riportban elszólta magát hogy milyen bitang jó nő.).

Nekem ezek a dolgok tűntek fel nagyon....


Aztán amikor volt a Legyen ön is milliomos műsora, akkor is feltűnt ha egy jó nő (játékos) megtetszett neki.

2013. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!