Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Friderikusz Sándor homoszexuális?

Friderikusz Sándor homoszexuális?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 10:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 Icsiro válasza:
47%
Az, hogy mi történik a hálószobában, ahhoz senkinek semmi köze.Az magánszféra. Ameddig nem kérkedik valaki a szexuális beállítottságával teljesen normális dolog. Ezért nem helyeslem a melegfelvonulásokat. Szerintem Friderikusz nem meleg. Az, hogy megfordult meleg-bárokban, nem jelent semmit. Például sokan megfordulnak a rendőrségen, pedig nem rendőrök és nem bűnözők. Az, hogy egyedül él, az sem jelent semmit. Sokan vannak, akik szeretnek egyedül élni, sőt olyanok is, akik nem igénylik a szexet. Az embert lehet, hogy a szex hozza létre, de az állatoktól az különbözteti meg, hogy el tudja kerülni, hogy ne az irányítsa a tetteit, tehát nem a szex teszi emberré.
2012. jún. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 Icsiro válasza:
63%
És még valami: az, hogy valaha kórházba vitt egy barátot, akinek feltehetőleg aranyér problémája volt, az sem jelent semmit. Ezt minden jobb-érzésű ember megteszi.
2012. jún. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
91%

"Csonka Pici tényleg az, bizonyos szolgáltatásokat is szokott kérni magának...

Nem tudom akkor miért nem vállalják fel, Amerikában egyre több színész jelenti be hogy az."


Minek vállalja fel és legyen képmutató??!!


Ezek szerint most nekem is ki kell jelentenem, mert KÖTELEZŐ, hogy heteró vagyok...Ez számomra teljesen diszkriminatív...Persze, ha vkire buksz és azért várod el, hogy megmondja melyik nemhez vonzódik, és érdekel, hogy van-e nálad esélye, akkor az rendben van, de ne kelljen már mindenkinek kötelezően megmondani, hogy homo vagy heteró-e...

2012. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
9%

"Ha valami így kezdődik, azt zsigerből nem hiszem el."

És ki kérte, hogy hidd el? Én csak elmondtam azt, ami a 90-es években volt P L E T Y K A ! Itt zömében olyan fiatalok vannak, akiknek csak emlékfoszlányuk van a 90-es évekről, ezért osztottam meg mindenkivel, hogy akkor mi terjedt szájról szájra. Nem állítottam, hogy igaz.


Pontosan P L E T Y K A ! Ha a 0.000000000000000000000000001%-a igaz, akkor az már csoda...

2012. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 balkalolka ***** válasza:
88%

- Sanyi bácsi, be kell vallanom valamit...

- Mondjad bogyókám.

- Az a helyzet hogy meleg vagyok.

- Hmmm... van több évtizedes műsorvezetői tapasztalatod és vaskos svejci bankszámlád, pár lakásod-autód-nyaralód?

- Nem, nincsen.

- Akkor nem meleg vagy hanem csak egy kis bvzi.

2012. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 saqseq ***** válasza:
67%
icsiro.rád ismertem,te vagy Fiderikusz.
2012. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim válasza:
44%
Kizárt, mert nem sejpít, tehát kizárásos alapon csak a Csonka lehet :D
2012. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim válasza:
43%
Szerintem egyik sem. Én csaj vagyok, de szerintem itt fiúk pletykálkodnak. És még a lányokra mondják, hogy milyen pletykásak. Régen a rosszindulatú, dolog nélküli emberek azzal töltötték az idejüket, hogy lesték, figyelték a környezetüket, hogy milyen pletykával szolgálhatnak a körülöttük élőknek, mert ők másban nem tudtak figyelemfelkeltővé, fontos személlyé, központi alakká válni, csak ilyen kicsi, de ártó (mert árthat vele, akár életeket is tönkre tehet) gonoszságok árán. Mindenkinek vannak látható, vagy rejtett (senki sem tökéletes!) hibái, ezek lehetnek külső testi, belső szervi, mentális, szellemi, anyagi hibák, amit nem szeretne a nagy nyilvánossággal megosztani. Ezért nem kellene az ilyen témákra úgy ugrani, mint a vadállatok a zsákmányra. Egyébként minden nőben van egy kis férfi és minden férfiban van egy kis nő, hogy melyik kerekedik felül és mitől arra is vannak magyarázatok a tudomány különböző terülteiről. Én már láttam diszkóban lányokat csókolózni, amcsi filmekben is láttam már, ahogy tini lányok egymás között gyakorolták a nyelves csókolózást, de mégsem váltak meleggé. Sokan sok mindent kipróbálnak, és ami a lelküknek legjobban esik, amellett megmaradnak. Mi abban a rossz?
2012. jún. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 lacatka ***** válasza:
50%

De tudja mindenki a tutit!

Ez a betegség! Az ezzel való foglalkozás!

Egyébként hetero.. vagyok és szánakozom....

2012. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
TOTÁL! Olyan homokos, mint a Szahara...
2012. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!